Football Stats
Herb Necaxa W
Necaxa WŚr. pkt/mecz 0.20
Meksyk / Liga MX Femenil6 września 2026 01:00
Herb Atlético San Luis W
Atlético San Luis WŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Necaxa W

Streaki - Necaxa W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Necaxa W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Necaxa W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Necaxa W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Necaxa W — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Necaxa W — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Necaxa W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Necaxa W — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Necaxa W — przegrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Atlético San Luis W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atlético San Luis W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atlético San Luis W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlético San Luis W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atlético San Luis W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Necaxa W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Necaxa W — przegrywa w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — nie wygrywa 1. połowę w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 Necaxa W — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Atlético San Luis W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atlético San Luis W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atlético San Luis W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.03Herb Necaxa WNecaxa W11Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
24.08Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W30Herb Necaxa WNecaxa W
23.03Herb Necaxa WNecaxa W30Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
22.09Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W21Herb Necaxa WNecaxa W
03.05Herb Necaxa WNecaxa W21Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
30.07Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W10Herb Necaxa WNecaxa W
26.03Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W10Herb Necaxa WNecaxa W
24.10Herb Necaxa WNecaxa W02Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
31.03Herb Necaxa WNecaxa W12Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W
21.11Herb Atlético San Luis WAtlético San Luis W11Herb Necaxa WNecaxa W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlético San Luis W jest o 800% lepsza niż Necaxa W pod względem odsetku wygranych meczów.

Necaxa WDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
3.90
4.60
4.25
Strzelone
0.50
0.80
0.65
Stracone
3.40
3.80
3.60
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Atlético San Luis WDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.90
3.50
3.70
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
1.90
2.10
2.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Atlético San Luis W jest o +180% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.50 gola/mecz
Necaxa W u siebie
1.40 gola/mecz
Atlético San Luis W na wyjeździe

Progi bramkowe

Necaxa WAtlético San Luis W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNecaxa WAtlético San Luis W
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 4.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 5.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00