Football Stats
Herb Toluca W
Toluca WŚr. pkt/mecz 1.85
Meksyk / Liga MX Femenil15 września 2026 02:00
Herb Tijuana W
Tijuana WŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Toluca W

3W — Toluca W1D6W — Tijuana W

Streaki - Toluca W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toluca W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Toluca W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Toluca W — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca W — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Tijuana W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tijuana W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tijuana W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tijuana W — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Toluca W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toluca W — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca W — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca W — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca W — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Serie - Tijuana W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tijuana W — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.01Herb Toluca WToluca W53Herb Tijuana WTijuana W
25.07Herb Tijuana WTijuana W13Herb Toluca WToluca W
18.01Herb Tijuana WTijuana W31Herb Toluca WToluca W
06.08Herb Toluca WToluca W24Herb Tijuana WTijuana W
29.04Herb Toluca WToluca W21Herb Tijuana WTijuana W
21.08Herb Tijuana WTijuana W30Herb Toluca WToluca W
09.01Herb Toluca WToluca W01Herb Tijuana WTijuana W
01.10Herb Tijuana WTijuana W10Herb Toluca WToluca W
17.01Herb Toluca WToluca W33Herb Tijuana WTijuana W
27.07Herb Tijuana WTijuana W20Herb Toluca WToluca W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Toluca W jest o 22% lepsza niż Tijuana W pod względem odsetku wygranych meczów.

Toluca WDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.80
3.60
3.70
Strzelone
2.10
1.90
2.00
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Tijuana WDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
3.50
3.20
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Toluca W jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Toluca W u siebie
1.80 gola/mecz
Tijuana W na wyjeździe

Progi bramkowe

Toluca WTijuana W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemToluca WTijuana W
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 5.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00