Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy BKMA II
Streaki - BKMA II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- BKMA II — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- BKMA II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- BKMA II — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- BKMA II — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- BKMA II — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- BKMA II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bentonit Ijevan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bentonit Ijevan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bentonit Ijevan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bentonit Ijevan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bentonit Ijevan — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Bentonit Ijevan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Serie - BKMA II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 BKMA II — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 BKMA II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Bentonit Ijevan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bentonit Ijevan — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bentonit Ijevan — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Bentonit Ijevan — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bentonit Ijevan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bentonit Ijevan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. BKMA II jest o 200% lepsza niż Bentonit Ijevan pod względem odsetku wygranych meczów.
| BKMA II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.60 | 2.85 |
Strzelone | 2.70 | 1.70 | 2.20 |
Stracone | 0.40 | 0.90 | 0.65 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Bentonit Ijevan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 1.90 | 2.95 |
Strzelone | 1.90 | 1.00 | 1.45 |
Stracone | 2.10 | 0.90 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.08.2026Lvs Banants II2-3
- 14.08.2026Wvs Mika3-1
- 09.08.2026Wvs Ararat-Armenia II2-0
- 03.08.2026Wvs Lernayin Artsakh4-0
- 27.05.2026Dvs Shirak II3-3
- 20.05.2026Wvs Banants II3-0
- 15.05.2026Wvs Van II2-0
- 11.05.2026Wvs Ararat II4-0
- 05.05.2026Dvs Bentonit Ijevan1-1
- 30.04.2026Wvs Araks Ararat1-0
- 19.08.2026Dvs Pyunik II3-3
- 14.08.2026Wvs Noah II7-0
- 09.08.2026Dvs Olympia Yerevan3-3
- 25.05.2026Lvs Sardarapat1-3
- 19.05.2026Lvs Pyunik II0-2
- 11.05.2026Wvs Lernayin Artsakh3-0
- 05.05.2026Dvs BKMA II1-1
- 28.04.2026Wvs Noah II3-1
- 21.04.2026Dvs Shirak II0-0
- 14.04.2026Wvs Banants II1-0
Progi bramkowe
| BKMA II | Bentonit Ijevan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| BKMA II | Bentonit Ijevan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| BKMA II | Bentonit Ijevan | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | BKMA II | Bentonit Ijevan | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |

