Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Noah II
Streaki - Noah II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Noah II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Noah II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Noah II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Noah II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Noah II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Noah II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Andranik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Andranik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Andranik — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Andranik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Andranik — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Andranik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Andranik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Andranik — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Andranik — wygrywa (14/20, 70%)
Serie - Noah II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Noah II — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Noah II — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Noah II — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Noah II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Andranik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Andranik — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Andranik — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Andranik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Andranik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Andranik jest o 100% lepsza niż Noah II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Noah II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 2.50 | 3.50 |
Strzelone | 2.10 | 0.90 | 1.50 |
Stracone | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Andranik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 4.40 | 3.70 | 4.05 |
Strzelone | 3.30 | 2.50 | 2.90 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.08.2026Wvs Sardarapat 22-1
- 14.08.2026Lvs Bentonit Ijevan0-7
- 10.08.2026Dvs Banants II2-2
- 04.08.2026Lvs Mika2-3
- 25.05.2026Wvs Mika1-0
- 21.05.2026Wvs Shirak II3-0
- 15.05.2026Lvs Andranik1-3
- 11.05.2026Dvs Banants II0-0
- 05.05.2026Wvs Van II1-0
- 28.04.2026Lvs Bentonit Ijevan1-3
- 18.08.2026Lvs Olympia Yerevan1-4
- 10.08.2026Wvs Shirak II4-0
- 04.08.2026Wvs Ararat II4-0
- 26.05.2026Wvs Araks Ararat7-1
- 21.05.2026Wvs Ararat II6-1
- 15.05.2026Wvs Noah II3-1
- 11.05.2026Dvs Sardarapat1-1
- 06.05.2026Wvs Pyunik II1-0
- 25.04.2026Wvs Lernayin Artsakh6-0
- 22.04.2026Lvs BKMA II0-2
Progi bramkowe
| Noah II | Andranik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Noah II | Andranik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Noah II | Andranik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Noah II | Andranik | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |

