Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Universidad O&M
Streaki - Universidad O&M
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Universidad O&M — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Universidad O&M — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Universidad O&M — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
- Universidad O&M — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Universidad O&M — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Universidad O&M — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Moca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Moca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Moca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Moca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Moca — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Universidad O&M
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Universidad O&M — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Universidad O&M — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Universidad O&M — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universidad O&M — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Universidad O&M — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
Serie - Moca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Moca — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Moca — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Moca — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Moca jest o 200% lepsza niż Universidad O&M pod względem odsetku wygranych meczów.
| Universidad O&M | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.30 | 3.05 |
Strzelone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
Stracone | 2.00 | 2.30 | 2.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
| Moca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Strzelone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
Stracone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.08.2026Lvs Vega Real1-2
- 23.08.2026Lvs Salcedo1-3
- 24.04.2026Dvs Moca1-1
- 19.04.2026Lvs Cibao1-3
- 12.04.2026Dvs Delfines Del Este2-2
- 09.04.2026Lvs Salcedo1-3
- 20.03.2026Lvs Atlético Pantoja0-3
- 15.03.2026Wvs Moca3-1
- 08.03.2026Lvs Cibao0-3
- 01.03.2026Lvs Delfines Del Este2-3
- 26.08.2026Dvs Salcedo0-0
- 21.08.2026Dvs Vega Real0-0
- 24.04.2026Dvs Universidad O&M1-1
- 18.04.2026Wvs Delfines Del Este1-0
- 11.04.2026Lvs Atlético Pantoja0-3
- 01.04.2026Dvs Cibao2-2
- 21.03.2026Lvs Salcedo0-1
- 15.03.2026Lvs Universidad O&M1-3
- 07.03.2026Lvs Delfines Del Este0-1
- 28.02.2026Dvs Atlético Pantoja2-2
Progi bramkowe
| Universidad O&M | Moca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Universidad O&M | Moca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Universidad O&M | Moca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Universidad O&M | Moca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

