Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Gudja United
Streaki - Gudja United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gudja United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Gudja United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gudja United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gudja United — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Gudja United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gudja United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gudja United — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Gudja United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Gudja United — jest niepokonany (14/20, 70%)
Streaki - Melita
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Melita — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Melita — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Melita — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Melita — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Melita — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Gudja United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gudja United — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gudja United — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gudja United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gudja United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Melita
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Melita — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Melita — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Melita — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Melita — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Melita — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Melita jest o 29% lepsza niż Gudja United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gudja United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.40 | 2.55 |
Strzelone | 0.80 | 1.90 | 1.35 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 20% | 80% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 20% |
| Melita | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.90 | 2.85 |
Strzelone | 1.90 | 1.20 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.04.2026Wvs Vittoriosa Stars3-2
- 12.04.2026Wvs Mgarr United2-0
- 04.04.2026Lvs Zebbug Rangers1-2
- 15.03.2026Wvs Mtarfa3-0
- 08.03.2026Dvs Marsa3-3
- 28.02.2026Lvs Santa Lucía1-2
- 21.02.2026Lvs Zurrieq0-3
- 14.02.2026Dvs Mgarr United0-0
- 08.02.2026Lvs Swieqi United0-2
- 31.01.2026Dvs Pietà Hotspurs1-1
- 19.04.2026Lvs Balzan FC0-2
- 11.04.2026Lvs Fgura United0-1
- 04.04.2026Lvs Swieqi United0-5
- 14.03.2026Wvs St. Andrews3-0
- 08.03.2026Lvs Pietà Hotspurs0-1
- 28.02.2026Lvs Birzebbuga1-2
- 22.02.2026Wvs Sirens2-0
- 14.02.2026Wvs Vittoriosa Stars1-0
- 08.02.2026Wvs Balzan FC2-0
- 01.02.2026Dvs Santa Lucía2-2
Progi bramkowe
| Gudja United | Melita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Gudja United | Melita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Gudja United | Melita | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gudja United | Melita | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

