Football Stats
Herb Birzebbuga
Flaga MaltaBirzebbuga
11. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Birzebbuga — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs5
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R0
P3
Gz1
Gs6
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Birzebbuga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Birzebbuga — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Birzebbuga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Birzebbuga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Birzebbuga — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Birzebbuga — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Birzebbuga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Birzebbuga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Birzebbuga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Birzebbuga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Birzebbuga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Birzebbuga — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Birzebbuga — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Birzebbuga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Birzebbuga — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb BirzebbugaBirzebbuga12Sliema Wanderers
22.08Zabbar St. Patrick10Herb BirzebbugaBirzebbuga
14.08Herb BirzebbugaBirzebbuga03Floriana
24.07Herb BirzebbugaBirzebbuga00Balzan FC
23.04Swieqi United11Herb BirzebbugaBirzebbuga
19.04Herb BirzebbugaBirzebbuga32Sirens
12.04Balzan FC33Herb BirzebbugaBirzebbuga
04.04St. Andrews13Herb BirzebbugaBirzebbuga
14.03Herb BirzebbugaBirzebbuga22Pietà Hotspurs
08.03Swieqi United22Herb BirzebbugaBirzebbuga

Birzebbuga — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.30
1.40
2.70
Strzelone
1.00
0.50
1.50
Stracone
0.30
0.90
1.20
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
30%
70%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Birzebbuga

Wynik meczu

0-3
1 (33%)
0-1
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (67%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Birzebbuga

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Mosta330093.00
2Floriana321072.33
3Marsaxlokk321072.33
4Valletta FC320162.00
5Birkirkara320162.00
6Hibernians311141.33
7Balzan FC311141.33
10Hamrun Spartans301210.33
11Birzebbuga300300.00
12Gzira United300300.00