Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Santa Lucía
Streaki - Santa Lucía
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Santa Lucía — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Santa Lucía — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Santa Lucía — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Santa Lucía — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Santa Lucía — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Santa Lucía — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Santa Lucía — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Vittoriosa Stars
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vittoriosa Stars — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vittoriosa Stars — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vittoriosa Stars — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vittoriosa Stars — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vittoriosa Stars — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Serie - Santa Lucía
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Santa Lucía — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santa Lucía — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santa Lucía — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santa Lucía — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Santa Lucía — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Vittoriosa Stars
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vittoriosa Stars — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vittoriosa Stars — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Santa Lucía jest o 50% lepsza niż Vittoriosa Stars pod względem odsetku wygranych meczów.
| Santa Lucía | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.80 | 3.10 |
Strzelone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Vittoriosa Stars | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.30 | 2.85 |
Strzelone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.04.2026Wvs Mtarfa5-1
- 12.04.2026Wvs Zurrieq3-0
- 06.04.2026Dvs Mgarr United1-1
- 14.03.2026Lvs Marsa0-1
- 08.03.2026Dvs Vittoriosa Stars1-1
- 28.02.2026Wvs Gudja United2-1
- 21.02.2026Dvs Zebbug Rangers1-1
- 14.02.2026Lvs St. Andrews1-2
- 07.02.2026Wvs Birzebbuga1-0
- 01.02.2026Dvs Melita2-2
- 18.04.2026Lvs Gudja United2-3
- 11.04.2026Lvs Zebbug Rangers0-1
- 01.04.2026Wvs Mtarfa1-0
- 15.03.2026Dvs Mgarr United1-1
- 08.03.2026Dvs Santa Lucía1-1
- 28.02.2026Wvs Zurrieq2-1
- 21.02.2026Dvs Marsa2-2
- 14.02.2026Lvs Melita0-1
- 08.02.2026Dvs Marsa1-1
- 01.02.2026Dvs St. Andrews3-3
Progi bramkowe
| Santa Lucía | Vittoriosa Stars | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Santa Lucía | Vittoriosa Stars | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Santa Lucía | Vittoriosa Stars | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Santa Lucía | Vittoriosa Stars | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

