Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Crixás EC
Streaki - Crixás EC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Crixás EC — jest niepokonany u siebie (6/7, 86%)
- Crixás EC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (6/7, 86%)
- Crixás EC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Crixás EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Crixás EC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Crixás EC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/7, 71%)
- Crixás EC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Crixás EC — nie wygrywa 1. połowę (11/15, 73%)
Streaki - Bom Jesus EC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bom Jesus EC — jest niepokonany na wyjeździe (8/8, 100%)
- Bom Jesus EC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Bom Jesus EC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Bom Jesus EC — wygrywa na wyjeździe (7/8, 88%)
- Bom Jesus EC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/8, 88%)
- Bom Jesus EC — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- Bom Jesus EC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Bom Jesus EC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/8, 75%)
- Bom Jesus EC — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
- Bom Jesus EC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
Serie - Crixás EC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Bom Jesus EC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bom Jesus EC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bom Jesus EC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bom Jesus EC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bom Jesus EC jest o 66% lepsza niż Crixás EC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Crixás EC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 43% | 44% | 44% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 1.56 | 2.19 |
Strzelone | 1.86 | 1.00 | 1.38 |
Stracone | 1.14 | 0.56 | 0.81 |
BTTS % | 43% | 22% | 31% |
Czyste konto % | 43% | 67% | 56% |
Nie strzelił % | 29% | 44% | 38% |
| Bom Jesus EC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 57% | 88% | 73% |
Śr. goli/mecz | 1.43 | 4.13 | 2.87 |
Strzelone | 1.14 | 3.63 | 2.47 |
Stracone | 0.29 | 0.50 | 0.40 |
BTTS % | 29% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 71% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 29% | 13% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Morrinhos3-3
- 01.08.2026Dvs Goiânia0-0
- 29.07.2026Lvs Goianésia2-3
- 26.07.2026Lvs Rio Verde0-3
- 15.11.2025Wvs Santa Helena2-1
- 08.11.2025Dvs America GO0-0
- 01.11.2025Wvs Pires do Rio3-0
- 25.10.2025Wvs Rioverdense2-0
- 18.10.2025Wvs ASEEV4-0
- 12.10.2025Wvs Itumbiara3-1
- 09.08.2026Dvs Rio Verde0-0
- 01.08.2026Wvs Trindade2-0
- 29.07.2026Wvs Morrinhos2-1
- 26.07.2026Dvs Goianésia0-0
- 15.11.2025Wvs ASEEV7-0
- 09.11.2025Wvs Mineiros1-0
- 02.11.2025Wvs Itumbiara8-0
- 26.10.2025Wvs Pires do Rio4-1
- 18.10.2025Dvs America GO1-1
- 11.10.2025Wvs Aparecida GO2-1
Progi bramkowe
| Crixás EC | Bom Jesus EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 86% (6/7) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 86% (6/7) | 88% (7/8) |
Over 2.5 | 71% (5/7) | 75% (6/8) |
Over 3.5 | 29% (2/7) | 63% (5/8) |
Nie strzelił | 29% (2/7) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 27% (4/15) | 57% (8/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (6/15) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (8/15) | 21% (3/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 43% (6/14) |
| Crixás EC | Bom Jesus EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 57% (4/7) | 75% (6/8) |
Over 1.5 | 0% (0/7) | 13% (1/8) |
Over 2.5 | 0% (0/7) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 25% (2/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 27% (4/15) | 57% (8/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (6/15) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (8/15) | 21% (3/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 43% (6/14) |
| Crixás EC | Bom Jesus EC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 86% (6/7) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 86% (6/7) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 43% (3/7) | 63% (5/8) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 25% (2/8) |
Nie strzelił | 29% (2/7) | 13% (1/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 27% (4/15) | 57% (8/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (6/15) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (8/15) | 21% (3/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 43% (6/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Crixás EC | Bom Jesus EC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (7/31) | 25% (4/16) | 20% (3/15) |
Under 1.5 | 39% (12/31) | 44% (7/16) | 33% (5/15) |
Under 2.5 | 52% (16/31) | 56% (9/16) | 47% (7/15) |
Under 3.5 | 71% (22/31) | 75% (12/16) | 67% (10/15) |
Under 4.5 | 84% (26/31) | 88% (14/16) | 80% (12/15) |
Under 5.5 | 90% (28/31) | 94% (15/16) | 87% (13/15) |

