Football Stats
Herb FC BW Linz
FC BW LinzŚr. pkt/mecz 1.55
Austria / Cup5 września 2026 15:30
Herb Wacker Innsbruck
Wacker InnsbruckŚr. pkt/mecz 2.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC BW Linz

Streaki - FC BW Linz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC BW Linz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FC BW Linz — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC BW Linz — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC BW Linz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC BW Linz — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • FC BW Linz — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Wacker Innsbruck

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wacker Innsbruck — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Wacker Innsbruck — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Wacker Innsbruck — wygrywa 1. połowę (13/18, 72%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - FC BW Linz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC BW Linz — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — powyżej 2.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC BW Linz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Serie - Wacker Innsbruck

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wacker Innsbruck — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wacker Innsbruck — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb FC BW LinzFC BW Linz30Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
18.04Herb FC BW LinzFC BW Linz30Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
03.10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck01Herb FC BW LinzFC BW Linz
05.04Herb FC BW LinzFC BW Linz21Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
23.10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck04Herb FC BW LinzFC BW Linz
14.06Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck20Herb FC BW LinzFC BW Linz
30.08Herb FC BW LinzFC BW Linz10Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
13.04Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck40Herb FC BW LinzFC BW Linz
24.11Herb FC BW LinzFC BW Linz12Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck
12.09Herb Wacker InnsbruckWacker Innsbruck30Herb FC BW LinzFC BW Linz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wacker Innsbruck jest o 78% lepsza niż FC BW Linz pod względem odsetku wygranych meczów.

FC BW LinzDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
4.20
2.10
3.15
Strzelone
2.90
0.90
1.90
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
51%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
16.14
13.00
14.57
Śr. faule/mecz
10.57
12.00
11.29
Wacker InnsbruckDomWyjazdOgółem
Win %
90%
70%
80%
Śr. goli/mecz
4.00
3.50
3.75
Strzelone
3.70
2.80
3.25
Stracone
0.30
0.70
0.50
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

FC BW Linz jest o +4% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
FC BW Linz u siebie
2.80 gola/mecz
Wacker Innsbruck na wyjeździe

Progi bramkowe

FC BW LinzWacker Innsbruck
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
61% (11/18)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
72% (13/18)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
61% (11/18)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
72% (13/18)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Match Corners AVG
8.93 (14/40)
8.93 (14/20)
Over 6.5 Corners
79% (11/14)
79% (11/14)
Over 7.5 Corners
57% (8/14)
57% (8/14)
Over 8.5 Corners
43% (6/14)
43% (6/14)
Over 9.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 10.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 11.5 Corners
29% (4/14)
29% (4/14)
Over 12.5 Corners
21% (3/14)
21% (3/14)
Over 13.5 Corners
14% (2/14)
14% (2/14)
Over 14.5 Corners
7% (1/14)
7% (1/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Corners Earned Match
5.42
5.15
5.70
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
217
103
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC BW Linz notuje o 31% wyższy wynik niż Wacker Innsbruck pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.70 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
166
94
72
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC BW LinzWacker Innsbruck
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5FC BW Linz18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Wacker Innsbruck18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Austria, realne dane wkrótce.