Football Stats
Herb Schwarz-Weiß Bregenz
Flaga AustriaSchwarz-Weiß Bregenz
8. miejsce w tabeli 2. Liga
Austria / 2. LigaSezon 2026/27

2026/27 Schwarz-Weiß Bregenz — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz0
Gs7
RB-7
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R1
P2
Gz6
Gs10
RB-4
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Schwarz-Weiß Bregenz — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Austria Vienna (Am)20Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
22.08Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz31Sturm Graz II
15.08Voitsberg00Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
08.08Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz32SV Kapfenberg
31.07Wacker Innsbruck50Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
14.05First Vienna20Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
08.05Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz22Austria Vienna (Am)
03.05Austria Lustenau20Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz
24.04Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz23WSPG Wels
17.04SV Kapfenberg31Herb Schwarz-Weiß BregenzSchwarz-Weiß Bregenz

Schwarz-Weiß Bregenz — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 300% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.90
1.90
3.80
Strzelone
0.90
1.00
1.90
Stracone
1.00
0.90
1.90
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
1.70
1.60
3.30
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
1.30
1.10
2.40
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 3.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 125% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Schwarz-Weiß Bregenz

Wynik meczu

3-2
1 (20%)
0-5
1 (20%)
0-2
1 (20%)
0-0
1 (20%)
3-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (20%)
0-4
1 (20%)
0-1
1 (20%)
0-0
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Schwarz-Weiß Bregenz

Liczba goli w meczu

5
2 (40%)
2
1 (20%)
0
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (40%)
4
1 (20%)
0
1 (20%)
3
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Liga.

2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60