Football Stats
Herb US Ben Guerdane
US Ben GuerdaneŚr. pkt/mecz 1.35
Tunisia / Ligue 122 sierpnia 2026 17:30
Herb CS Hammam-Lif
CS Hammam-LifŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy US Ben Guerdane

Streaki - US Ben Guerdane

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • US Ben Guerdane — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • US Ben Guerdane — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • US Ben Guerdane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • US Ben Guerdane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • US Ben Guerdane — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - CS Hammam-Lif

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CS Hammam-Lif — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CS Hammam-Lif — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CS Hammam-Lif — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CS Hammam-Lif — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CS Hammam-Lif — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CS Hammam-Lif — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CS Hammam-Lif — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - US Ben Guerdane

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 US Ben Guerdane — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Ben Guerdane — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 US Ben Guerdane — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 US Ben Guerdane — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 US Ben Guerdane — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 US Ben Guerdane — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - CS Hammam-Lif

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CS Hammam-Lif — nie wygrywa 1. połowę w 19 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.02Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif00Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane
14.11Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane12Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif
15.08Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif12Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane
03.11Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane42Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif
26.05Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif10Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane
08.12Herb US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane10Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. US Ben Guerdane jest o 75% lepsza niż CS Hammam-Lif pod względem odsetku wygranych meczów.

US Ben GuerdaneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.00
1.50
1.25
Strzelone
0.60
0.60
0.60
Stracone
0.40
0.90
0.65
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
CS Hammam-LifDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.60
2.30
1.95
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

CS Hammam-Lif jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
US Ben Guerdane u siebie
0.70 gola/mecz
CS Hammam-Lif na wyjeździe

Progi bramkowe

US Ben GuerdaneCS Hammam-Lif
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
20% (2/10)
90% (9/10)
Over 2.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUS Ben GuerdaneCS Hammam-Lif
Under 0.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 1.5
53% (21/40)
75% (15/20)
30% (6/20)
Under 2.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CA Bizertin220063.00
2Club Africain220063.00
4CS Sfaxien211042.00
6US Ben Guerdane110033.00
7ES Sahel210131.50
9ES Zarzis210131.50
10ES Tunis210131.50
11Stade Tunisien201110.50
12AS Marsa201110.50
13ES Hammam-Sousse201110.50
14CS Hammam-Lif100100.00
15ES Metlaoui200200.00
16Olympique Béja200200.00