Football Stats
Herb CS Hammam-Lif
CS Hammam-LifŚr. pkt/mecz 0.90
Tunisia / Ligue 130 sierpnia 2026 17:30
Herb CA Bizertin
CA BizertinŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy CS Hammam-Lif

2W — CS Hammam-Lif1D4W — CA Bizertin

Streaki - CS Hammam-Lif

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CS Hammam-Lif — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • CS Hammam-Lif — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CS Hammam-Lif — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • CS Hammam-Lif — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CS Hammam-Lif — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CS Hammam-Lif — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CS Hammam-Lif — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - CA Bizertin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CA Bizertin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CA Bizertin — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Bizertin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Bizertin — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Bizertin — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Bizertin — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - CS Hammam-Lif

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CS Hammam-Lif — nie wygrywa 1. połowę w 19 meczach z rzędu

Serie - CA Bizertin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CA Bizertin — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CA Bizertin — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif01Herb CA BizertinCA Bizertin
13.03Herb CA BizertinCA Bizertin20Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif
03.11Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif01Herb CA BizertinCA Bizertin
08.02Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif21Herb CA BizertinCA Bizertin
07.09Herb CA BizertinCA Bizertin11Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif
10.03Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif10Herb CA BizertinCA Bizertin
07.10Herb CA BizertinCA Bizertin32Herb CS Hammam-LifCS Hammam-Lif

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CA Bizertin jest o 25% lepsza niż CS Hammam-Lif pod względem odsetku wygranych meczów.

CS Hammam-LifDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.60
2.30
1.95
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
CA BizertinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
1.90
1.60
Strzelone
0.70
0.30
0.50
Stracone
0.60
1.60
1.10
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
30%
80%
55%

Ostatnie 10 meczów

CS Hammam-Lif jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
CS Hammam-Lif u siebie
0.30 gola/mecz
CA Bizertin na wyjeździe

Progi bramkowe

CS Hammam-LifCA Bizertin
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCS Hammam-LifCA Bizertin
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 3.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CA Bizertin220063.00
2Club Africain220063.00
4CS Sfaxien211042.00
6US Ben Guerdane110033.00
7ES Sahel210131.50
9ES Zarzis210131.50
10ES Tunis210131.50
11Stade Tunisien201110.50
12AS Marsa201110.50
13ES Hammam-Sousse201110.50
14CS Hammam-Lif100100.00
15ES Metlaoui200200.00
16Olympique Béja200200.00