Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Jeunesse Sportive Omrane
Streaki - Jeunesse Sportive Omrane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jeunesse Sportive Omrane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Jeunesse Sportive Omrane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Jeunesse Sportive Omrane — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Jeunesse Sportive Omrane — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - ES Tunis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ES Tunis — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- ES Tunis — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- ES Tunis — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
Serie - Jeunesse Sportive Omrane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jeunesse Sportive Omrane — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeunesse Sportive Omrane — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeunesse Sportive Omrane — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeunesse Sportive Omrane — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - ES Tunis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ES Tunis — jest niepokonany w 1. połowie w 26 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ES Tunis jest o 100% lepsza niż Jeunesse Sportive Omrane pod względem odsetku wygranych meczów.
| Jeunesse Sportive Omrane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
Strzelone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
Stracone | 0.80 | 1.70 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
| ES Tunis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Progrès Sakiet Eddaïer0-2
- 12.05.2026Dvs AS Marsa2-2
- 08.05.2026Lvs Olympique Béja1-2
- 04.05.2026Lvs ES Tunis0-1
- 29.04.2026Wvs Stade Tunisien2-1
- 25.04.2026Lvs Slimane0-1
- 10.04.2026Lvs JS Kairouanaise0-1
- 04.04.2026Dvs US Monastirienne0-0
- 06.03.2026Wvs AS Gabes2-0
- 27.02.2026Wvs US Ben Guerdane2-1
- 23.08.2026Wvs ES Sahel3-2
- 14.05.2026Wvs US Ben Guerdane1-0
- 10.05.2026Lvs Club Africain0-1
- 04.05.2026Wvs Jeunesse Sportive Omrane1-0
- 30.04.2026Dvs CS Sfaxien0-0
- 26.04.2026Dvs CA Bizertin1-1
- 23.04.2026Dvs ES Zarzis2-2
- 04.04.2026Dvs ES Sahel0-0
- 07.03.2026Wvs AS Marsa1-0
- 01.03.2026Wvs Olympique Béja3-0
Progi bramkowe
| Jeunesse Sportive Omrane | ES Tunis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
| Jeunesse Sportive Omrane | ES Tunis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
| Jeunesse Sportive Omrane | ES Tunis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jeunesse Sportive Omrane | ES Tunis | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

