Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy ES Tunis
Streaki - ES Tunis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ES Tunis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- ES Tunis — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- ES Tunis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- ES Tunis — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- ES Tunis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - AS Marsa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AS Marsa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Marsa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- AS Marsa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Marsa — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Marsa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- AS Marsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - ES Tunis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ES Tunis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - AS Marsa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AS Marsa — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AS Marsa — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AS Marsa — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ES Tunis jest o 57% lepsza niż AS Marsa pod względem odsetku wygranych meczów.
| ES Tunis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.90 | 2.15 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| AS Marsa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Strzelone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
Stracone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Jeunesse Sportive Omrane1-3
- 23.08.2026Wvs ES Sahel3-2
- 14.05.2026Wvs US Ben Guerdane1-0
- 10.05.2026Lvs Club Africain0-1
- 04.05.2026Wvs Jeunesse Sportive Omrane1-0
- 30.04.2026Dvs CS Sfaxien0-0
- 26.04.2026Dvs CA Bizertin1-1
- 23.04.2026Dvs ES Zarzis2-2
- 04.04.2026Dvs ES Sahel0-0
- 07.03.2026Wvs AS Marsa1-0
- 29.08.2026Dvs Progrès Sakiet Eddaïer0-0
- 23.08.2026Lvs CA Bizertin0-1
- 12.05.2026Dvs Jeunesse Sportive Omrane2-2
- 09.05.2026Lvs CS Sfaxien0-3
- 04.05.2026Wvs CA Bizertin2-1
- 30.04.2026Wvs ES Zarzis1-0
- 25.04.2026Lvs ES Sahel0-1
- 13.04.2026Lvs ES Metlaoui0-1
- 03.04.2026Wvs Olympique Béja1-0
- 07.03.2026Lvs ES Tunis0-1
Progi bramkowe
| ES Tunis | AS Marsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
| ES Tunis | AS Marsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
| ES Tunis | AS Marsa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | ES Tunis | AS Marsa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

