Football Stats
Herb Club Africain
Club AfricainŚr. pkt/mecz 2.30
Tunisia / Ligue 112 września 2026 17:30
Herb ES Zarzis
ES ZarzisŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Club Africain

4W — Club Africain2D2W — ES Zarzis

Streaki - Club Africain

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Africain — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Club Africain — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Club Africain — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Club Africain — zachowuje czyste konto u siebie (9/10, 90%)
  • Club Africain — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Club Africain — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Club Africain — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Club Africain — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Club Africain — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Club Africain — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Club Africain — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Club Africain — poniżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Club Africain — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - ES Zarzis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ES Zarzis — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ES Zarzis — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ES Zarzis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ES Zarzis — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Club Africain

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Africain — jest niepokonany w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — poniżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — jest niepokonany w 2. połowie w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Africain — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - ES Zarzis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ES Zarzis — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 ES Zarzis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.01Herb ES ZarzisES Zarzis00Herb Club AfricainClub Africain
22.08Herb Club AfricainClub Africain12Herb ES ZarzisES Zarzis
12.02Herb ES ZarzisES Zarzis10Herb Club AfricainClub Africain
03.10Herb Club AfricainClub Africain10Herb ES ZarzisES Zarzis
10.04Herb ES ZarzisES Zarzis01Herb Club AfricainClub Africain
18.11Herb Club AfricainClub Africain10Herb ES ZarzisES Zarzis
01.03Herb Club AfricainClub Africain40Herb ES ZarzisES Zarzis
10.12Herb ES ZarzisES Zarzis00Herb Club AfricainClub Africain

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Africain jest o 117% lepsza niż ES Zarzis pod względem odsetku wygranych meczów.

Club AfricainDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
2.10
0.90
1.50
Strzelone
2.00
0.70
1.35
Stracone
0.10
0.20
0.15
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
90%
80%
85%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
ES ZarzisDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
1.80
1.70
Strzelone
1.10
0.60
0.85
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Ostatnie 10 meczów

Club Africain jest o +233% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Club Africain u siebie
0.60 gola/mecz
ES Zarzis na wyjeździe

Progi bramkowe

Club AfricainES Zarzis
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
30% (6/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemClub AfricainES Zarzis
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 2.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CA Bizertin220063.00
2Club Africain220063.00
4CS Sfaxien211042.00
6US Ben Guerdane110033.00
7ES Sahel210131.50
9ES Zarzis210131.50
10ES Tunis210131.50
11Stade Tunisien201110.50
12AS Marsa201110.50
13ES Hammam-Sousse201110.50
14CS Hammam-Lif100100.00
15ES Metlaoui200200.00
16Olympique Béja200200.00