Football Stats
Herb CS Sfaxien
CS SfaxienŚr. pkt/mecz 2.45
Tunisia / Ligue 112 września 2026 17:30
Herb CA Bizertin
CA BizertinŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy CS Sfaxien

4W — CS Sfaxien4D2W — CA Bizertin

Streaki - CS Sfaxien

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CS Sfaxien — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • CS Sfaxien — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • CS Sfaxien — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • CS Sfaxien — wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • CS Sfaxien — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CS Sfaxien — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • CS Sfaxien — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CS Sfaxien — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CS Sfaxien — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • CS Sfaxien — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - CA Bizertin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CA Bizertin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CA Bizertin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CA Bizertin — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Bizertin — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CA Bizertin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - CS Sfaxien

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CS Sfaxien — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CS Sfaxien — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - CA Bizertin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CA Bizertin — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.01Herb CS SfaxienCS Sfaxien40Herb CA BizertinCA Bizertin
16.08Herb CA BizertinCA Bizertin11Herb CS SfaxienCS Sfaxien
11.05Herb CS SfaxienCS Sfaxien10Herb CA BizertinCA Bizertin
22.01Herb CA BizertinCA Bizertin11Herb CS SfaxienCS Sfaxien
28.10Herb CA BizertinCA Bizertin00Herb CS SfaxienCS Sfaxien
20.08Herb CS SfaxienCS Sfaxien20Herb CA BizertinCA Bizertin
30.01Herb CA BizertinCA Bizertin00Herb CS SfaxienCS Sfaxien
25.12Herb CS SfaxienCS Sfaxien10Herb CA BizertinCA Bizertin
10.04Herb CA BizertinCA Bizertin20Herb CS SfaxienCS Sfaxien
17.11Herb CS SfaxienCS Sfaxien12Herb CA BizertinCA Bizertin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CS Sfaxien jest o 150% lepsza niż CA Bizertin pod względem odsetku wygranych meczów.

CS SfaxienDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
2.40
1.40
1.90
Strzelone
2.10
1.10
1.60
Stracone
0.30
0.30
0.30
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
CA BizertinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.80
1.55
Strzelone
0.70
0.40
0.55
Stracone
0.60
1.40
1.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
30%
70%
50%

Ostatnie 10 meczów

CS Sfaxien jest o +425% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
CS Sfaxien u siebie
0.40 gola/mecz
CA Bizertin na wyjeździe

Progi bramkowe

CS SfaxienCA Bizertin
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
45% (9/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCS SfaxienCA Bizertin
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 2.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CA Bizertin220063.00
2Club Africain220063.00
4CS Sfaxien211042.00
6US Ben Guerdane110033.00
7ES Sahel210131.50
9ES Zarzis210131.50
10ES Tunis210131.50
11Stade Tunisien201110.50
12AS Marsa201110.50
13ES Hammam-Sousse201110.50
14CS Hammam-Lif100100.00
15ES Metlaoui200200.00
16Olympique Béja200200.00