Football Stats
Herb Perugia
PerugiaŚr. pkt/mecz 1.30
Włochy / Serie C - Girone B23 sierpnia 2026 21:00
Herb Ostia Mare
Ostia MareŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Perugia

1W — Perugia0D0W — Ostia Mare

Streaki - Perugia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Perugia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Perugia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Perugia — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Perugia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Perugia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Perugia — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Perugia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Perugia — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Perugia — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Perugia — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Perugia — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ostia Mare

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ostia Mare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ostia Mare — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ostia Mare — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ostia Mare — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostia Mare — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostia Mare — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostia Mare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Perugia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Perugia — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 2.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Perugia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Ostia Mare

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb PerugiaPerugia10Herb Ostia MareOstia Mare

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ostia Mare jest o 83% lepsza niż Perugia pod względem odsetku wygranych meczów.

PerugiaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
2.30
2.25
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Ostia MareDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Perugia jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Perugia u siebie
1.10 gola/mecz
Ostia Mare na wyjeździe

Progi bramkowe

PerugiaOstia Mare
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPerugiaOstia Mare
Match Cards AVG
5.90 (20/20)
5.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
118
118
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPerugiaOstia Mare
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C - Girone B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Forli211042.00
2Ravenna211042.00
3Vado211042.00
4Perugia211042.00
5Reggiana211042.00
6Grosseto211042.00
7Spezia211042.00
8Livorno211042.00
10Campobasso FC210131.50
11Torres210131.50
12Pescara210131.50
13Atalanta II210131.50
14Pineto202021.00
15Sambenedettese201110.50
16Vis Pesaro201110.50
17Latina201110.50
18Pianese201110.50
19Ostia Mare200200.00
20Gubbio200200.00