Football Stats
Herb Reggiana
ReggianaŚr. pkt/mecz 0.85
Włochy / Serie C - Girone B24 sierpnia 2026 21:00
Herb Ravenna
RavennaŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Reggiana

4W — Reggiana1D0W — Ravenna

Streaki - Reggiana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reggiana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Reggiana — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Reggiana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Reggiana — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Reggiana — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Reggiana — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Ravenna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ravenna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ravenna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ravenna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ravenna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ravenna — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Ravenna — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Ravenna — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Reggiana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Reggiana — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Ravenna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ravenna — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Ravenna — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ravenna — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ravenna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.08Herb ReggianaReggiana11Herb RavennaRavenna
12.01Herb ReggianaReggiana31Herb RavennaRavenna
01.09Herb RavennaRavenna12Herb ReggianaReggiana
08.04Herb RavennaRavenna12Herb ReggianaReggiana
19.11Herb ReggianaReggiana30Herb RavennaRavenna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ravenna jest o 150% lepsza niż Reggiana pod względem odsetku wygranych meczów.

ReggianaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.30
2.20
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
37%
41%
39%
Śr. strzały/mecz
10.10
10.70
10.40
Śr. faule/mecz
13.20
18.40
15.80
RavennaDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
1.40
2.90
2.15
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
0.20
1.70
0.95
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
80%
20%
50%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Ravenna jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Reggiana u siebie
1.20 gola/mecz
Ravenna na wyjeździe

Progi bramkowe

ReggianaRavenna
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemReggianaRavenna
Match Corners AVG
9.05 (20/40)
9.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReggianaRavenna
Corners Earned Match
3.45
3.45
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
69
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemReggianaRavenna
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
91
91
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReggianaRavenna
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie C - Girone B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Forli211042.00
2Ravenna211042.00
3Vado211042.00
4Perugia211042.00
5Reggiana211042.00
6Grosseto211042.00
7Spezia211042.00
8Livorno211042.00
10Campobasso FC210131.50
11Torres210131.50
12Pescara210131.50
13Atalanta II210131.50
14Pineto202021.00
15Sambenedettese201110.50
16Vis Pesaro201110.50
17Latina201110.50
18Pianese201110.50
19Ostia Mare200200.00
20Gubbio200200.00