Football Stats
Herb Vis Pesaro
Vis PesaroŚr. pkt/mecz 1.15
Włochy / Serie C - Girone B16 września 2026 21:00
Herb Reggiana
ReggianaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Vis Pesaro

0W — Vis Pesaro0D5W — Reggiana

Streaki - Vis Pesaro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vis Pesaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vis Pesaro — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vis Pesaro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vis Pesaro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vis Pesaro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vis Pesaro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Reggiana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Reggiana — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Reggiana — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Reggiana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Reggiana — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Reggiana — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Reggiana — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Reggiana — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Reggiana — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Reggiana — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vis Pesaro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vis Pesaro — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vis Pesaro — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vis Pesaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vis Pesaro — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vis Pesaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Reggiana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Reggiana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Reggiana — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.03Herb Vis PesaroVis Pesaro03Herb ReggianaReggiana
29.10Herb ReggianaReggiana30Herb Vis PesaroVis Pesaro
15.03Herb ReggianaReggiana31Herb Vis PesaroVis Pesaro
07.11Herb Vis PesaroVis Pesaro03Herb ReggianaReggiana
17.11Herb ReggianaReggiana21Herb Vis PesaroVis Pesaro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vis Pesaro jest o 20% lepsza niż Reggiana pod względem odsetku wygranych meczów.

Vis PesaroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
1.90
2.30
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.40
1.00
1.20
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
ReggianaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
0.90
0.60
0.75
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
36%
41%
39%
Śr. strzały/mecz
9.22
11.11
10.17
Śr. faule/mecz
13.33
17.67
15.50

Ostatnie 10 meczów

Vis Pesaro jest o +117% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Vis Pesaro u siebie
0.60 gola/mecz
Reggiana na wyjeździe

Progi bramkowe

Vis PesaroReggiana
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVis PesaroReggiana
Match Corners AVG
9.06 (18/40)
9.06 (18/20)
Over 6.5 Corners
89% (16/18)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
72% (13/18)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
56% (10/18)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
33% (6/18)
33% (6/18)
Over 10.5 Corners
33% (6/18)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
22% (4/18)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
6% (1/18)
6% (1/18)
Over 13.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/18)
Over 14.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVis PesaroReggiana
Corners Earned Match
3.45
3.45
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
69
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVis PesaroReggiana
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
91
91
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVis PesaroReggiana
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie C - Girone B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Forli211042.00
2Ravenna211042.00
3Vado211042.00
4Perugia211042.00
5Reggiana211042.00
6Grosseto211042.00
7Spezia211042.00
8Livorno211042.00
10Campobasso FC210131.50
11Torres210131.50
12Pescara210131.50
13Atalanta II210131.50
14Pineto202021.00
15Sambenedettese201110.50
16Vis Pesaro201110.50
17Latina201110.50
18Pianese201110.50
19Ostia Mare200200.00
20Gubbio200200.00