Football Stats
Herb CSM Satu Mare
CSM Satu MareŚr. pkt/mecz 1.15
Rumunia / Liga II6 września 2026 11:30
Herb FC Politehnica Timisoara
FC Politehnica TimisoaraŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - CSM Satu Mare

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CSM Satu Mare — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CSM Satu Mare — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • CSM Satu Mare — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • CSM Satu Mare — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • CSM Satu Mare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - FC Politehnica Timisoara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Politehnica Timisoara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Politehnica Timisoara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Politehnica Timisoara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Politehnica Timisoara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - CSM Satu Mare

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CSM Satu Mare — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSM Satu Mare — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CSM Satu Mare — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Serie - FC Politehnica Timisoara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Politehnica Timisoara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Politehnica Timisoara jest o 17% lepsza niż CSM Satu Mare pod względem odsetku wygranych meczów.

CSM Satu MareDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
3.10
2.65
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
FC Politehnica TimisoaraDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

CSM Satu Mare jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
CSM Satu Mare u siebie
1.10 gola/mecz
FC Politehnica Timisoara na wyjeździe

Progi bramkowe

CSM Satu MareFC Politehnica Timisoara
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCSM Satu MareFC Politehnica Timisoara
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga II — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Slatina5410132.60
3Concordia5401122.40
4CSM Reşiţa5401122.40
8FC Bacau522181.60
10Cetatea Suceava521271.40
11Metaloglobus521271.40
12Metalul Buzău521271.40
13CS Afumati521271.40
14Bihor Oradea513161.20
15Ştefăneşti520361.20
17ASA Targu Mures511340.80
18Dumbrăviţa503230.60
20CSM Satu Mare502320.40
22Unirea Slobozia501410.20