Football Stats
Herb Csikszereda
Flaga RumuniaCsikszereda
16. miejsce w tabeli Liga I
Rumunia / Liga ISezon 2026/27

2026/27 Csikszereda — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W0
R0
P4
Gz2
Gs8
RB-6
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W0
R1
P6
Gz4
Gs13
RB-9
Śr. pkt0.14
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Csikszereda — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Csikszereda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Csikszereda — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Csikszereda — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Csikszereda — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CsikszeredaCsikszereda23CFR 1907 Cluj
24.08FC Botosani10Herb CsikszeredaCsikszereda
15.08Herb CsikszeredaCsikszereda00Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
08.08Farul Constanta32Herb CsikszeredaCsikszereda
31.07Arges Pitesti10Herb CsikszeredaCsikszereda
26.07Herb CsikszeredaCsikszereda02FCSB
20.07Corvinul Hunedoara30Herb CsikszeredaCsikszereda
16.05Herb CsikszeredaCsikszereda20FC Botosani
08.05Uta Arad10Herb CsikszeredaCsikszereda
01.05Herb CsikszeredaCsikszereda10FCSB

Csikszereda — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.00
2.30
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.60
0.30
0.90
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
13.11
Śr. faule/mecz
13.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.80
1.30
2.10
Strzelone
0.30
0.40
0.70
Stracone
0.50
0.90
1.40
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
7.80
Śr. faule/mecz
15.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 63% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.17
11.00
6.75
Strzały celne / mecz
3.50
4.00
3.25
Strzały niecelne / mecz
3.83
6.00
2.75
Skuteczność strzałów
8.2%
9.1%
7.4%
Strzały na gola
12.25
11.00
13.50
Strzały celne na gola
5.25
4.00
6.50
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
33% (2/6)
50% (1/2)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
50% (1/2)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/6)
0% (0/2)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 700% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.80
3.00
1.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (1/1)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
60% (3/5)
100% (1/1)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
100% (1/1)
0% (0/4)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
0.60
2.00
0.25
Team Offsides Over 0.5 %
40% (2/5)
100% (1/1)
25% (1/4)
Team Offsides Over 1.5 %
20% (1/5)
100% (1/1)
0% (0/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/5)
0% (0/1)
0% (0/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 43% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.26 (19/20)
11.00 (9/10)
7.70 (10/10)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
89% (8/9)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
89% (8/9)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
89% (8/9)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
67% (6/9)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
56% (5/9)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
11% (2/19)
22% (2/9)
0% (0/10)
Over 12.5 Corners
11% (2/19)
22% (2/9)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
22% (2/9)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/19)
11% (1/9)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
2.95
3.90
2.00
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 3.5 Corners Earned
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 4.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 5.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
59
39
20

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.00 (20/20)
4.70 (10/10)
5.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
100
47
53
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
2
2
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Csikszereda

Wynik meczu

2-3
2 (29%)
0-1
2 (29%)
0-2
1 (14%)
0-3
1 (14%)
0-0
1 (14%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (57%)
0-2
1 (14%)
1-3
1 (14%)
1-2
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Csikszereda

Liczba goli w meczu

5
2 (29%)
1
2 (29%)
2
1 (14%)
3
1 (14%)
0
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

0
4 (57%)
2
1 (14%)
4
1 (14%)
3
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga I.

Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14