Football Stats
Herb Deportivo Tachira FC
Deportivo Tachira FCŚr. pkt/mecz 1.80
Wenezuela / Primera División5 sierpnia 2026 00:30
Herb Portuguesa FC
Portuguesa FCŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportivo Tachira FC

Streaki - Deportivo Tachira FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Tachira FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Deportivo Tachira FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Tachira FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Tachira FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Tachira FC — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Tachira FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Portuguesa FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portuguesa FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portuguesa FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portuguesa FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portuguesa FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portuguesa FC — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Portuguesa FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Deportivo Tachira FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Tachira FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Tachira FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Tachira FC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Tachira FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Portuguesa FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portuguesa FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.08Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC10Herb Portuguesa FCPortuguesa FC
06.02Herb Portuguesa FCPortuguesa FC10Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC
14.09Herb Portuguesa FCPortuguesa FC20Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC
06.04Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC11Herb Portuguesa FCPortuguesa FC
13.08Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC20Herb Portuguesa FCPortuguesa FC
23.02Herb Portuguesa FCPortuguesa FC11Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC
08.11Herb Portuguesa FCPortuguesa FC11Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC
25.10Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC30Herb Portuguesa FCPortuguesa FC
13.08Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC11Herb Portuguesa FCPortuguesa FC
01.04Herb Portuguesa FCPortuguesa FC01Herb Deportivo Tachira FCDeportivo Tachira FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Tachira FC jest o 43% lepsza niż Portuguesa FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo Tachira FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
1.80
2.10
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Portuguesa FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
3.00
2.65
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Tachira FC jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Deportivo Tachira FC u siebie
1.30 gola/mecz
Portuguesa FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo Tachira FCPortuguesa FC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo Tachira FCPortuguesa FC
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Metropolitanos FC13742251.92
4UCV13724231.77
5Portuguesa FC13553201.54
7Carabobo FC13472191.46
8Puerto Cabello13454171.31
9Zamora FC13454171.31
10Caracas FC13364151.15
11Rayo Zuliano13427141.08
12Monagas SC13328110.85
13Anzoátegui FC1323890.69
14Trujillanos FC1304940.31