Football Stats
Herb Central Espanol
Central EspanolŚr. pkt/mecz 1.35
Urugwaj / Primera División8 sierpnia 2026 16:00
Herb Progreso
ProgresoŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Central Espanol

4W — Central Espanol2D2W — Progreso

Streaki - Central Espanol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Central Espanol — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Central Espanol — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Central Espanol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Central Espanol — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Central Espanol — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Central Espanol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Progreso

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Progreso — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Progreso — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Progreso — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Progreso — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Central Espanol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Central Espanol — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Espanol — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Espanol — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Espanol — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Espanol — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Espanol — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Progreso

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Progreso — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Central EspanolCentral Espanol10Herb ProgresoProgreso
07.02Herb ProgresoProgreso03Herb Central EspanolCentral Espanol
25.09Herb Central EspanolCentral Espanol11Herb ProgresoProgreso
25.06Herb ProgresoProgreso11Herb Central EspanolCentral Espanol
09.12Herb ProgresoProgreso20Herb Central EspanolCentral Espanol
06.12Herb Central EspanolCentral Espanol10Herb ProgresoProgreso
22.11Herb ProgresoProgreso20Herb Central EspanolCentral Espanol
05.07Herb Central EspanolCentral Espanol10Herb ProgresoProgreso

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Central Espanol jest o 75% lepsza niż Progreso pod względem odsetku wygranych meczów.

Central EspanolDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
ProgresoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Central Espanol jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Central Espanol u siebie
0.80 gola/mecz
Progreso na wyjeździe

Progi bramkowe

Central EspanolProgreso
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCentral EspanolProgreso
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67