Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Deportivo Maldonado
Streaki - Deportivo Maldonado
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Maldonado — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Deportivo Maldonado — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Maldonado — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Maldonado — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maldonado — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maldonado — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Maldonado — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Racing Montevideo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Racing Montevideo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Racing Montevideo — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Racing Montevideo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Racing Montevideo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Racing Montevideo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Deportivo Maldonado
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Maldonado — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Serie - Racing Montevideo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Racing Montevideo — poniżej 2.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Montevideo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Deportivo Maldonado | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.40 | 2.50 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Racing Montevideo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.90 | 1.70 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 0.50 | 0.80 | 0.65 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs Juventud0-0
- 18.07.2026Lvs Progreso0-1
- 10.07.2026Dvs Albion FC1-1
- 06.06.2026Wvs Atletico Torque4-2
- 31.05.2026Wvs Club Nacional3-0
- 24.05.2026Dvs Wanderers1-1
- 18.05.2026Wvs Danubio3-1
- 11.05.2026Wvs Boston River2-1
- 02.05.2026Wvs Cerro1-0
- 25.04.2026Lvs Albion FC1-2
- 02.08.2026Wvs Boston River1-0
- 26.07.2026Lvs Cerro0-1
- 12.07.2026Dvs Penarol1-1
- 06.06.2026Dvs Central Espanol1-1
- 30.05.2026Dvs Defensor Sporting0-0
- 22.05.2026Dvs Liverpool Montevideo0-0
- 17.05.2026Wvs Cerro Largo1-0
- 09.05.2026Lvs Central Espanol0-2
- 03.05.2026Dvs Atletico Torque1-1
- 26.04.2026Wvs Cerro Largo1-0
Progi bramkowe
| Deportivo Maldonado | Racing Montevideo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Maldonado | Racing Montevideo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Maldonado | Racing Montevideo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Maldonado | Racing Montevideo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

