Football Stats
Herb Al Ahly
Al AhlyŚr. pkt/mecz 2.20
Egipt / Premier League3 września 2026 19:00
Herb Smouha SC
Smouha SCŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al Ahly

7W — Al Ahly2D1W — Smouha SC

Streaki - Al Ahly

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Ahly — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Al Ahly — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al Ahly — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Al Ahly — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al Ahly — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al Ahly — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Al Ahly — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Al Ahly — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Al Ahly — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Al Ahly — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Smouha SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Smouha SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Smouha SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Smouha SC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Smouha SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Smouha SC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Smouha SC — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Smouha SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Smouha SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Smouha SC — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Smouha SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Smouha SC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Smouha SC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Smouha SC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Smouha SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Smouha SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Al Ahly

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Ahly — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Ahly — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Smouha SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Smouha SC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Smouha SC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb Al AhlyAl Ahly21Herb Smouha SCSmouha SC
23.02Herb Smouha SCSmouha SC01Herb Al AhlyAl Ahly
07.01Herb Al AhlyAl Ahly20Herb Smouha SCSmouha SC
08.08Herb Smouha SCSmouha SC01Herb Al AhlyAl Ahly
28.11Herb Al AhlyAl Ahly00Herb Smouha SCSmouha SC
17.04Herb Smouha SCSmouha SC02Herb Al AhlyAl Ahly
25.12Herb Al AhlyAl Ahly00Herb Smouha SCSmouha SC
29.06Herb Smouha SCSmouha SC32Herb Al AhlyAl Ahly
25.11Herb Al AhlyAl Ahly41Herb Smouha SCSmouha SC
04.07Herb Smouha SCSmouha SC04Herb Al AhlyAl Ahly

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Ahly jest o 160% lepsza niż Smouha SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Al AhlyDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
2.60
2.40
2.50
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
62%
58%
60%
Śr. strzały/mecz
15.80
15.20
15.50
Śr. faule/mecz
10.90
11.30
11.10
Smouha SCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.60
2.00
1.80
Strzelone
0.70
0.90
0.80
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
51%
41%
46%
Śr. strzały/mecz
10.70
8.20
9.45
Śr. faule/mecz
11.90
13.10
12.50

Ostatnie 10 meczów

Al Ahly jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Al Ahly u siebie
0.90 gola/mecz
Smouha SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Al AhlySmouha SC
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Al Ahly notuje o 13% wyższy wynik niż Smouha SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAl AhlySmouha SC
Match Corners AVG
9.20 (40/40)
9.75 (20/20)
8.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAl AhlySmouha SC
Corners Earned Match
5.03
6.40
3.65
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
201
128
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Al Ahly notuje o 10% wyższy wynik niż Smouha SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAl AhlySmouha SC
Match Cards AVG
4.63 (40/40)
4.85 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
185
97
88
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Al Ahly jest o 43% lepsza niż Smouha SC pod względem strzałów na mecz.

OgółemAl AhlySmouha SC
Strzały / mecz
14.00
16.50
11.50
Strzały celne / mecz
5.50
8.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
5.50
6.50
Skuteczność strzałów
8.9%
15.2%
0.0%
Strzały na gola
11.20
6.60
Strzały celne na gola
4.40
3.20
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemAl AhlySmouha SC
Match Offsides AVG
2.75
3.00
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.50
1.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Al Ahly jest o 145% lepsza niż Smouha SC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAl AhlySmouha SC
xG (For)
1.02
1.46
0.59
xGA (Against)
0.82
0.95
0.70
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl AhlySmouha SC
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00