Football Stats
Herb Asyut Petrol
Asyut PetrolŚr. pkt/mecz 1.45
Egipt / Premier League15 września 2026 16:00
Herb Future FC
Future FCŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Asyut Petrol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Asyut Petrol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Asyut Petrol — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Asyut Petrol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Asyut Petrol — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Asyut Petrol — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — powyżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Asyut Petrol — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Future FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Future FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Future FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Future FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Future FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Future FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Future FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Future FC — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
  • Future FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Future FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Future FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Future FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Future FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Future FC — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Future FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Future FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Future FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Asyut Petrol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Asyut Petrol — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Asyut Petrol — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Asyut Petrol — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Asyut Petrol — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Asyut Petrol — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Future FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Future FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Future FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Asyut Petrol jest o 75% lepsza niż Future FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Asyut PetrolDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
1.70
2.00
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Future FCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.10
2.10
1.60
Strzelone
0.60
0.80
0.70
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
48%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
10.80
10.90
10.85
Śr. faule/mecz
13.20
12.70
12.95

Ostatnie 10 meczów

Asyut Petrol jest o +87% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Asyut Petrol u siebie
0.80 gola/mecz
Future FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Asyut PetrolFuture FC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Asyut Petrol notuje o 12% wyższy wynik niż Future FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Match Corners AVG
9.95 (22/40)
11.00 (2/20)
9.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (18/22)
100% (2/2)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
73% (16/22)
50% (1/2)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
59% (13/22)
50% (1/2)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
55% (12/22)
50% (1/2)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
50% (11/22)
50% (1/2)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
27% (6/22)
50% (1/2)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
23% (5/22)
50% (1/2)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
18% (4/22)
50% (1/2)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
14% (3/22)
50% (1/2)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Corners Earned Match
5.23
3.00
5.45
More Corners Than Opponent
41% (9/22)
0% (0/2)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
86% (19/22)
50% (1/2)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (16/22)
50% (1/2)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
59% (13/22)
50% (1/2)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
41% (9/22)
0% (0/2)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
27% (6/22)
0% (0/2)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
9% (2/22)
0% (0/2)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
9% (2/22)
0% (0/2)
10% (2/20)
Corners Earned
115
6
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Asyut Petrol notuje o 25% wyższy wynik niż Future FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Match Cards AVG
3.68 (22/22)
4.50 (2/2)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (21/22)
100% (2/2)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
77% (17/22)
100% (2/2)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (12/22)
50% (1/2)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
32% (7/22)
50% (1/2)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
9% (2/22)
50% (1/2)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Total Cards
81
9
72
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
3
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Future FC jest o 100% lepsza niż Asyut Petrol pod względem strzałów na mecz.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Strzały / mecz
11.25
7.50
15.00
Strzały celne / mecz
3.25
3.00
3.50
Strzały niecelne / mecz
5.50
3.00
8.00
Skuteczność strzałów
6.7%
0.0%
10.0%
Strzały na gola
15.00
10.00
Strzały celne na gola
4.33
2.33
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Asyut Petrol notuje o 100% wyższy wynik niż Future FC pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Match Offsides AVG
5.25
6.00
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.50
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Future FC jest o 131% lepsza niż Asyut Petrol pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAsyut PetrolFuture FC
xG (For)
0.98
0.59
1.38
xGA (Against)
0.77
0.61
0.94
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAsyut PetrolFuture FC
Under 0.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 1.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 2.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00