Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Genoa
Streaki - Genoa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Genoa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Genoa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Genoa — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Genoa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Genoa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Genoa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Genoa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Genoa — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Genoa — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Genoa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Genoa — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Genoa — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Genoa — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Genoa — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Genoa — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Genoa — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Genoa — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Ascoli
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ascoli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ascoli — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ascoli — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ascoli — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ascoli — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ascoli — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Ascoli — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ascoli — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Ascoli — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Ascoli — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ascoli — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Genoa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Genoa — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Genoa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Ascoli
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ascoli — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ascoli — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ascoli jest o 114% lepsza niż Genoa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Genoa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 1.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 70% | 45% |
Posiadanie piłki | 52% | 51% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 12.20 | 11.20 | 11.70 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 11.30 | 11.15 |
| Ascoli | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.10 | 2.95 |
Strzelone | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Lvs Lecce0-1
- 17.05.2026Lvs AC Milan1-2
- 10.05.2026Dvs Fiorentina0-0
- 02.05.2026Dvs Atalanta0-0
- 26.04.2026Lvs Como0-2
- 19.04.2026Wvs Pisa2-1
- 12.04.2026Wvs Sassuolo2-1
- 06.04.2026Lvs Juventus0-2
- 20.03.2026Lvs Udinese0-2
- 15.03.2026Wvs Hellas Verona2-0
- 08.08.2026Wvs Potenza3-1
- 02.08.2026Lvs Lazio1-2
- 26.04.2026Lvs Campobasso FC0-1
- 18.04.2026Wvs Guidonia Montecelio 19371-0
- 11.04.2026Wvs Forli3-0
- 04.04.2026Wvs Vis Pesaro2-1
- 30.03.2026Wvs Arezzo2-1
- 15.03.2026Wvs Gubbio3-1
- 09.03.2026Wvs Ravenna2-0
- 04.03.2026Wvs Sambenedettese1-0
Progi bramkowe
| Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 95% (19/20) |
| Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 95% (19/20) |
| Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 95% (19/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.25 (20/40) | 8.25 (20/20) | — |
Over 6.5 Corners | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 7.5 Corners | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 8.5 Corners | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 9.5 Corners | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 10.5 Corners | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 11.5 Corners | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 12.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.13 | 3.85 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 165 | 77 | 88 |
| Ogółem | Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.05 | 4.40 | 3.70 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 162 | 88 | 74 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ascoli notuje o 27% wyższy wynik niż Genoa pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (40/40) | 4.40 (20/20) | 5.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 200 | 88 | 112 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Genoa | Ascoli | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Włochy, realne dane wkrótce.

