Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Flambeau du Centre
Streaki - Flambeau du Centre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Flambeau du Centre — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Flambeau du Centre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Flambeau du Centre — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Flambeau du Centre — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)
Streaki - Aigle Noir
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aigle Noir — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Aigle Noir — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aigle Noir — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Aigle Noir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (13/16, 81%)
- Aigle Noir — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Aigle Noir — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Flambeau du Centre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Flambeau du Centre — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Flambeau du Centre — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Aigle Noir
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aigle Noir — jest niepokonany w 1. połowie w 37 meczach z rzędu
- 🔥 Aigle Noir — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aigle Noir — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aigle Noir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Aigle Noir jest o 50% lepsza niż Flambeau du Centre pod względem odsetku wygranych meczów.
| Flambeau du Centre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Aigle Noir | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.90 | 2.40 |
Strzelone | 2.00 | 1.10 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Dvs Kayanza United0-0
- 09.05.2026Dvs Rukinzo1-1
- 26.04.2026Wvs Green Farmers FC5-1
- 12.04.2026Dvs Kayanza United2-2
- 21.03.2026Wvs Garage Express3-1
- 15.03.2026Lvs Dynamik1-2
- 11.03.2026Dvs Muzinga1-1
- 08.03.2026Dvs Aigle Noir2-2
- 01.03.2026Dvs Bumamuru0-0
- 22.02.2026Dvs Ngozi City0-0
- 16.08.2026Wvs Olympic Star3-1
- 09.05.2026Wvs Garage Express1-0
- 26.04.2026Lvs Royal Vision1-2
- 12.04.2026Wvs Dynamik1-0
- 20.03.2026Dvs Le Messager Ngozi2-2
- 15.03.2026Wvs Muzinga4-1
- 12.03.2026Dvs Olympic Star1-1
- 08.03.2026Dvs Flambeau du Centre2-2
- 28.02.2026Dvs Musongati0-0
- 21.02.2026Wvs Bumamuru2-1
Progi bramkowe
| Flambeau du Centre | Aigle Noir | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 69% (11/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 69% (11/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 75% (12/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 81% (13/16) |
| Flambeau du Centre | Aigle Noir | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 63% (5/8) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 25% (2/8) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 38% (3/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 69% (11/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 69% (11/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 75% (12/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 81% (13/16) |
| Flambeau du Centre | Aigle Noir | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 63% (5/8) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 44% (8/18) | 69% (11/16) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (9/18) | 69% (11/16) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (9/18) | 75% (12/16) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (14/18) | 81% (13/16) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Flambeau du Centre | Aigle Noir | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

