Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bumamuru
Streaki - Bumamuru
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bumamuru — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Bumamuru — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Bumamuru — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
- Bumamuru — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Bumamuru — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Musongati
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Musongati — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Musongati — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Musongati — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Musongati — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Musongati — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Bumamuru
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bumamuru — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Musongati
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Musongati — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Musongati jest o 150% lepsza niż Bumamuru pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bumamuru | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.00 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Musongati | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 2.70 | 1.95 |
Strzelone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
Stracone | 0.30 | 1.00 | 0.65 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 40% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs Panthere Noir1-1
- 16.08.2026Lvs Le Messager Ngozi0-1
- 09.05.2026Lvs Musongati0-3
- 26.04.2026Lvs Rukinzo0-4
- 12.04.2026Wvs Green Farmers FC2-1
- 20.03.2026Dvs Kayanza United1-1
- 16.03.2026Lvs Garage Express0-1
- 12.03.2026Lvs Dynamik2-3
- 08.03.2026Dvs Muzinga2-2
- 01.03.2026Dvs Flambeau du Centre0-0
- 19.08.2026Dvs Rukinzo0-0
- 15.08.2026Lvs Royal Vision1-2
- 09.05.2026Wvs Bumamuru3-0
- 26.04.2026Wvs Ngozi City4-2
- 12.04.2026Wvs Inter Star1-0
- 21.03.2026Lvs Vital'O0-2
- 15.03.2026Lvs Royal Vision0-1
- 12.03.2026Wvs Le Messager Ngozi1-0
- 06.03.2026Wvs Olympic Star1-0
- 28.02.2026Dvs Aigle Noir0-0
Progi bramkowe
| Bumamuru | Musongati | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 44% (8/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 50% (9/18) |
| Bumamuru | Musongati | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 44% (8/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 50% (9/18) |
| Bumamuru | Musongati | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 39% (7/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 76% (13/17) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 59% (10/17) | 44% (8/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (11/17) | 50% (9/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bumamuru | Musongati | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

