Football Stats
Herb Aigle Noir
Aigle NoirŚr. pkt/mecz 2.05
Burundi / Ligue A30 sierpnia 2026 18:00
Herb Young Star
Young StarŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Aigle Noir

1W — Aigle Noir0D0W — Young Star

Streaki - Aigle Noir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aigle Noir — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Aigle Noir — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
  • Aigle Noir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/8, 100%)
  • Aigle Noir — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Aigle Noir — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Aigle Noir — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Aigle Noir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Aigle Noir — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Aigle Noir — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Young Star

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Young Star — przegrywa na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — nie strzela gola na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Young Star — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - Aigle Noir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aigle Noir — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aigle Noir — jest niepokonany w 1. połowie w 37 meczach z rzędu
  • 🔥 Aigle Noir — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aigle Noir — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aigle Noir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Young Star

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Aigle NoirAigle Noir21Herb Young StarYoung Star

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Aigle NoirDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
1.80
2.35
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Young StarDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
0.00
2.00
1.00
Strzelone
0.00
0.00
0.00
Stracone
0.00
2.00
1.00
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
100%
0%
50%
Nie strzelił %
100%
100%
100%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAigle Noir vs Young Star
2.00 gola/mecz
Aigle Noir u siebie
0.00 gola/mecz
Young Star na wyjeździe

Progi bramkowe

Aigle NoirYoung Star
Over 0.5
100% (10/10)
100% (1/1)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (1/1)
Over 2.5
70% (7/10)
0% (0/1)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/1)
Nie strzelił
0% (0/10)
100% (1/1)
1. połowa — 1-2 gole
67% (10/15)
50% (1/2)
1. połowa — 1-3 gole
67% (10/15)
50% (1/2)
2. połowa — 1-2 gole
73% (11/15)
0% (0/2)
2. połowa — 1-3 gole
80% (12/15)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAigle NoirYoung Star
Under 0.5
14% (3/22)
10% (2/20)
50% (1/2)
Under 1.5
32% (7/22)
30% (6/20)
50% (1/2)
Under 2.5
55% (12/22)
50% (10/20)
100% (2/2)
Under 3.5
82% (18/22)
80% (16/20)
100% (2/2)
Under 4.5
95% (21/22)
95% (19/20)
100% (2/2)
Under 5.5
100% (22/22)
100% (20/20)
100% (2/2)
Ligue A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Aigle Noir321072.33
2Royal Vision321072.33
4Ngozi City320162.00
5Muzinga320162.00
6Vital'O312051.67
7Rukinzo312051.67
8Bumamuru311141.33
10Kayanza United303031.00
12Olympic Star302120.67
13Inter Star301210.33
14Panthere Noir301210.33
15Musongati301210.33
16Young Star301210.33