Football Stats
Herb Le Messager Ngozi
Le Messager NgoziŚr. pkt/mecz 1.50
Burundi / Ligue A13 września 2026 15:00
Herb Panthere Noir
Panthere NoirŚr. pkt/mecz 0.33

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Le Messager Ngozi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Le Messager Ngozi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/8, 88%)
  • Le Messager Ngozi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Le Messager Ngozi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/8, 75%)

Streaki - Panthere Noir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Panthere Noir — przegrywa na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Panthere Noir — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Panthere Noir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Panthere Noir — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Panthere Noir — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Panthere Noir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Panthere Noir — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - Le Messager Ngozi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Le Messager Ngozi — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Messager Ngozi — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Le Messager Ngozi — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Panthere Noir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Le Messager NgoziDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
2.20
2.00
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Panthere NoirDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
1.00
0.50
0.67
Stracone
1.00
1.50
1.33
BTTS %
100%
50%
67%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
50%
33%

Ostatnie 10 meczów

Le Messager Ngozi jest o +140% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Le Messager Ngozi u siebie
0.50 gola/mecz
Panthere Noir na wyjeździe

Progi bramkowe

Le Messager NgoziPanthere Noir
Over 0.5
70% (7/10)
100% (2/2)
Over 1.5
50% (5/10)
50% (1/2)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (1/2)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/2)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (1/2)
1. połowa — 1-2 gole
59% (10/17)
100% (2/2)
1. połowa — 1-3 gole
65% (11/17)
100% (2/2)
2. połowa — 1-2 gole
29% (5/17)
50% (1/2)
2. połowa — 1-3 gole
47% (8/17)
50% (1/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLe Messager NgoziPanthere Noir
Under 0.5
17% (4/23)
20% (4/20)
0% (0/3)
Under 1.5
43% (10/23)
45% (9/20)
33% (1/3)
Under 2.5
57% (13/23)
55% (11/20)
67% (2/3)
Under 3.5
83% (19/23)
80% (16/20)
100% (3/3)
Under 4.5
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Under 5.5
100% (23/23)
100% (20/20)
100% (3/3)
Ligue A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Aigle Noir321072.33
2Royal Vision321072.33
4Ngozi City320162.00
5Muzinga320162.00
6Vital'O312051.67
7Rukinzo312051.67
8Bumamuru311141.33
10Kayanza United303031.00
12Olympic Star302120.67
13Inter Star301210.33
14Panthere Noir301210.33
15Musongati301210.33
16Young Star301210.33