Football Stats
Herb Ngozi City
Ngozi CityŚr. pkt/mecz 1.15
Burundi / Ligue A16 września 2026 15:00
Herb Royal Vision
Royal VisionŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Ngozi City

1W — Ngozi City2D1W — Royal Vision

Streaki - Ngozi City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ngozi City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • Ngozi City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ngozi City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Ngozi City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • Ngozi City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Ngozi City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ngozi City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (12/17, 71%)

Streaki - Royal Vision

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Royal Vision — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Royal Vision — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Royal Vision — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Royal Vision — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/18, 72%)

Serie - Ngozi City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ngozi City — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ngozi City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Royal Vision

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Royal Vision — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Royal Vision — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Royal Vision — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.01Herb Royal VisionRoyal Vision21Herb Ngozi CityNgozi City
30.11Herb Ngozi CityNgozi City10Herb Royal VisionRoyal Vision
19.04Herb Ngozi CityNgozi City11Herb Royal VisionRoyal Vision
13.09Herb Royal VisionRoyal Vision11Herb Ngozi CityNgozi City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Royal Vision jest o 83% lepsza niż Ngozi City pod względem odsetku wygranych meczów.

Ngozi CityDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
2.90
3.10
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
1.40
1.80
1.60
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Royal VisionDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Ngozi City jest o +46% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Ngozi City u siebie
1.30 gola/mecz
Royal Vision na wyjeździe

Progi bramkowe

Ngozi CityRoyal Vision
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (11/17)
56% (10/18)
1. połowa — 1-3 gole
71% (12/17)
67% (12/18)
2. połowa — 1-2 gole
47% (8/17)
61% (11/18)
2. połowa — 1-3 gole
53% (9/17)
67% (12/18)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNgozi CityRoyal Vision
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Ligue A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Aigle Noir321072.33
2Royal Vision321072.33
4Ngozi City320162.00
5Muzinga320162.00
6Vital'O312051.67
7Rukinzo312051.67
8Bumamuru311141.33
10Kayanza United303031.00
12Olympic Star302120.67
13Inter Star301210.33
14Panthere Noir301210.33
15Musongati301210.33
16Young Star301210.33