Football Stats
Herb Cruzeiro
CruzeiroŚr. pkt/mecz 2.00
Brazylia / Copa Do Brasil26 sierpnia 2026 02:00
Herb Atletico-MG
Atletico-MGŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cruzeiro

1W — Cruzeiro5D4W — Atletico-MG

Streaki - Cruzeiro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruzeiro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cruzeiro — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Cruzeiro — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cruzeiro — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cruzeiro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Atletico-MG

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Atletico-MG — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Cruzeiro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruzeiro — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruzeiro — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Atletico-MG

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 1.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.09Herb Atletico-MGAtletico-MG21Herb CruzeiroCruzeiro
26.08Herb CruzeiroCruzeiro11Herb Atletico-MGAtletico-MG
03.05Herb CruzeiroCruzeiro13Herb Atletico-MGAtletico-MG
16.10Herb Atletico-MGAtletico-MG11Herb CruzeiroCruzeiro
18.05Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG
11.08Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG
21.04Herb Atletico-MGAtletico-MG30Herb CruzeiroCruzeiro
22.10Herb Atletico-MGAtletico-MG01Herb CruzeiroCruzeiro
03.06Herb CruzeiroCruzeiro01Herb Atletico-MGAtletico-MG
10.11Herb CruzeiroCruzeiro00Herb Atletico-MGAtletico-MG

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cruzeiro jest o 20% lepsza niż Atletico-MG pod względem odsetku wygranych meczów.

CruzeiroDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.50
2.50
2.50
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
57%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
17.78
14.00
15.79
Śr. faule/mecz
13.56
15.40
14.53
Atletico-MGDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
47%
50%
48%
Śr. strzały/mecz
15.22
11.00
13.11
Śr. faule/mecz
11.56
14.33
12.94

Ostatnie 10 meczów

Cruzeiro jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Cruzeiro u siebie
1.00 gola/mecz
Atletico-MG na wyjeździe

Progi bramkowe

CruzeiroAtletico-MG
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
85% (17/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cruzeiro notuje o 7% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCruzeiroAtletico-MG
Match Corners AVG
9.68 (37/40)
10.00 (19/20)
9.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
73% (27/37)
68% (13/19)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
65% (24/37)
68% (13/19)
61% (11/18)
Over 8.5 Corners
62% (23/37)
68% (13/19)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
54% (20/37)
58% (11/19)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
38% (14/37)
42% (8/19)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
27% (10/37)
26% (5/19)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
21% (4/19)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
16% (6/37)
16% (3/19)
17% (3/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCruzeiroAtletico-MG
Corners Earned Match
5.42
6.00
4.85
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
217
120
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cruzeiro notuje o 48% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCruzeiroAtletico-MG
Match Cards AVG
4.40 (40/40)
5.25 (20/20)
3.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
80% (16/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
176
105
71
Highest in a Match
14
14
14
Lowest in a Match
0
0
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCruzeiroAtletico-MG
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Copa Do Brasil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Cruzeiro18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Atletico-MG18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.