Football Stats
Herb Al Najma
Al NajmaŚr. pkt/mecz 1.15
Bahrain / Premier League11 września 2026 18:00
Herb East Riffa
East RiffaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Al Najma

4W — Al Najma2D4W — East Riffa

Streaki - Al Najma

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Najma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al Najma — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Al Najma — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al Najma — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Al Najma — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al Najma — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al Najma — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - East Riffa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • East Riffa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • East Riffa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • East Riffa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • East Riffa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • East Riffa — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Al Najma

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Najma — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Najma — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Najma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Najma — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Najma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - East Riffa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 East Riffa — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 East Riffa — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 East Riffa — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 East Riffa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.04Herb Al NajmaAl Najma11Herb East RiffaEast Riffa
02.10Herb East RiffaEast Riffa24Herb Al NajmaAl Najma
08.04Herb East RiffaEast Riffa01Herb Al NajmaAl Najma
21.10Herb Al NajmaAl Najma21Herb East RiffaEast Riffa
14.02Herb East RiffaEast Riffa31Herb Al NajmaAl Najma
04.01Herb East RiffaEast Riffa32Herb Al NajmaAl Najma
13.03Herb Al NajmaAl Najma01Herb East RiffaEast Riffa
14.12Herb East RiffaEast Riffa11Herb Al NajmaAl Najma
13.09Herb Al NajmaAl Najma10Herb East RiffaEast Riffa
13.12Herb East RiffaEast Riffa20Herb Al NajmaAl Najma

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Al Najma jest o 75% lepsza niż East Riffa pod względem odsetku wygranych meczów.

Al NajmaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.70
2.50
3.10
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
2.10
1.60
1.85
BTTS %
80%
30%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
East RiffaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
1.90
2.10
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Ostatnie 10 meczów

Al Najma jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Al Najma u siebie
0.80 gola/mecz
East Riffa na wyjeździe

Progi bramkowe

Al NajmaEast Riffa
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAl NajmaEast Riffa
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Khalidiya110033.00
2Sitra110033.00
3Al Riffa110033.00
4Al-Hidd110033.00
5Manama101011.00
6Muharraq101011.00
7Al Ahli101011.00
8A'Ali101011.00
9East Riffa100100.00
11Malkiya100100.00
12Al Najma100100.00