Football Stats
Herb Club Nacional
Club NacionalŚr. pkt/mecz 1.40
Urugwaj / Primera División23 sierpnia 2026 23:30
Herb Progreso
ProgresoŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Club Nacional

8W — Club Nacional1D1W — Progreso

Streaki - Club Nacional

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Club Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Club Nacional — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Club Nacional — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Club Nacional — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Club Nacional — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Club Nacional — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Progreso

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Progreso — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Progreso — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Progreso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Club Nacional

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Nacional — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Nacional — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Progreso

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Progreso — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Progreso — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Progreso — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Progreso — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Club NacionalClub Nacional10Herb ProgresoProgreso
02.08Herb Club NacionalClub Nacional21Herb ProgresoProgreso
21.02Herb ProgresoProgreso01Herb Club NacionalClub Nacional
23.05Herb Club NacionalClub Nacional10Herb ProgresoProgreso
16.02Herb ProgresoProgreso15Herb Club NacionalClub Nacional
23.03Herb Club NacionalClub Nacional00Herb ProgresoProgreso
23.05Herb ProgresoProgreso13Herb Club NacionalClub Nacional
26.08Herb Club NacionalClub Nacional21Herb ProgresoProgreso
04.05Herb Club NacionalClub Nacional40Herb ProgresoProgreso
04.03Herb ProgresoProgreso21Herb Club NacionalClub Nacional

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Club Nacional jest o 125% lepsza niż Progreso pod względem odsetku wygranych meczów.

Club NacionalDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
3.50
3.05
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
ProgresoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
1.90
2.25
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Ostatnie 10 meczów

Club Nacional jest o +183% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Club Nacional u siebie
0.60 gola/mecz
Progreso na wyjeździe

Progi bramkowe

Club NacionalProgreso
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemClub NacionalProgreso
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Racing Montevideo15942312.07
3Albion FC15843281.87
4Penarol15834271.80
5Central Espanol15735241.60
6Atletico Torque15654231.53
7Club Nacional15717221.47
8Defensor Sporting15564211.40
10Wanderers15627201.33
11Danubio15465181.20
12Cerro Largo15528171.13
13Boston River15528171.13
14Juventud15438151.00
15Progreso15249100.67
16Cerro15249100.67