Football Stats
Herb Horní Ředice
Horní ŘediceŚr. pkt/mecz 2.00
Czechy / Cup25 sierpnia 2026 17:30
Herb Dukla Praha
Dukla PrahaŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Horní Ředice

Streaki - Horní Ředice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Horní Ředice — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Horní Ředice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Horní Ředice — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Horní Ředice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Horní Ředice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Horní Ředice — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Horní Ředice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Horní Ředice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Horní Ředice — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dukla Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dukla Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dukla Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dukla Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dukla Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Dukla Praha — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Dukla Praha — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dukla Praha — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dukla Praha — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dukla Praha — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Horní Ředice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Horní Ředice — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Horní Ředice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Horní Ředice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Dukla Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dukla Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dukla Praha — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Herb Horní ŘediceHorní Ředice05Herb Dukla PrahaDukla Praha

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Horní Ředice jest o 160% lepsza niż Dukla Praha pod względem odsetku wygranych meczów.

Horní ŘediceDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
4.20
3.50
3.85
Strzelone
2.80
1.90
2.35
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Dukla PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
49%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
9.86
12.13
11.07
Śr. faule/mecz
14.86
15.50
15.20

Ostatnie 10 meczów

Horní Ředice jest o +211% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Horní Ředice u siebie
0.90 gola/mecz
Dukla Praha na wyjeździe

Progi bramkowe

Horní ŘediceDukla Praha
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
95% (19/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHorní ŘediceDukla Praha
Match Corners AVG
8.93 (15/40)
8.93 (15/20)
Over 6.5 Corners
67% (10/15)
67% (10/15)
Over 7.5 Corners
60% (9/15)
60% (9/15)
Over 8.5 Corners
53% (8/15)
53% (8/15)
Over 9.5 Corners
47% (7/15)
47% (7/15)
Over 10.5 Corners
33% (5/15)
33% (5/15)
Over 11.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 12.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 13.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
7% (1/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHorní ŘediceDukla Praha
Corners Earned Match
3.55
3.55
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
71
71

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHorní ŘediceDukla Praha
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
85
85
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHorní ŘediceDukla Praha
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Under 4.5
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Horní Ředice18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Dukla Praha18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.