Football Stats
Herb Turnov
Flaga CzechyTurnov
11. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie C

2026/27 Turnov — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz4
Gs7
RB-3
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R1
P2
Gz8
Gs9
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Turnov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Turnov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Turnov — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Turnov — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Turnov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Turnov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Turnov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Turnov — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Turnov — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Turnov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Turnov — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Turnov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Turnov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Turnov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Turnov — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Turnov — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Turnov — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Turnov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Turnov — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb TurnovTurnov02Vysoké Mýto
22.08Přepeře52Herb TurnovTurnov
16.08Herb TurnovTurnov40Trutnov
08.08Ústí nad Orlicí22Herb TurnovTurnov
13.06Trutnov24Herb TurnovTurnov
07.06Herb TurnovTurnov33Kosmonosy
31.05Svitavy43Herb TurnovTurnov
24.05Herb TurnovTurnov40Hlinsko
16.05Brandýs nad Labem31Herb TurnovTurnov
08.05Herb TurnovTurnov32Horní Ředice

Turnov — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 233% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
1.70
3.80
Strzelone
1.50
0.90
2.40
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.70
2.30
4.00
Strzelone
1.00
0.80
1.80
Stracone
0.70
1.50
2.20
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 3.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 125% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS Both Halves
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Turnov

Wynik meczu

4-0
1 (25%)
2-2
1 (25%)
2-5
1 (25%)
0-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (50%)
1-0
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Turnov

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
7
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie C.

4. liga - Divizie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Hlinsko4310102.50
2Kosmonosy4310102.50
3Vysoké Mýto4310102.50
4Přepeře430192.25
6Dvůr Králové421171.75
7Vykan320162.00
9Trutnov420261.50
11Turnov411241.00
12Kolín403130.75
13Svitavy410330.75
15Letohrad400400.00
16Chrudim II400400.00