Football Stats
KřimiceŚr. pkt/mecz 2.00
Czechy / Cup26 sierpnia 2026 17:30
Herb Teplice
TepliceŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Křimice

0W — Křimice0D1W — Teplice

Streaki - Křimice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Křimice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Křimice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Křimice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Křimice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Křimice — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Křimice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Teplice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Teplice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Teplice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Teplice — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Teplice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Křimice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Teplice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Křimice12Herb TepliceTeplice

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Křimice jest o 117% lepsza niż Teplice pod względem odsetku wygranych meczów.

KřimiceDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
2.00
2.00
2.00
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
TepliceDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.80
2.85
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
47%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
12.30
11.22
11.79
Śr. faule/mecz
14.30
17.56
15.84

Ostatnie 10 meczów

Křimice jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Křimice u siebie
1.40 gola/mecz
Teplice na wyjeździe

Progi bramkowe

KřimiceTeplice
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKřimiceTeplice
Match Corners AVG
9.26 (19/40)
9.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
5% (1/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKřimiceTeplice
Corners Earned Match
4.10
4.10
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
82
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKřimiceTeplice
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
97
97
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKřimiceTeplice
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Křimice18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Teplice18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.