Football Stats
Herb Meteor Praha
Meteor PrahaŚr. pkt/mecz 1.55
Czechy / Cup26 sierpnia 2026 17:30
Herb Mlada Boleslav
Mlada BoleslavŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Meteor Praha

Streaki - Meteor Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Meteor Praha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Mlada Boleslav

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mlada Boleslav — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mlada Boleslav — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mlada Boleslav — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Meteor Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Mlada Boleslav

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mlada Boleslav — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Meteor PrahaMeteor Praha04Herb Mlada BoleslavMlada Boleslav

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Meteor Praha jest o 25% lepsza niż Mlada Boleslav pod względem odsetku wygranych meczów.

Meteor PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.90
3.45
Strzelone
2.00
1.40
1.70
Stracone
1.00
2.50
1.75
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Mlada BoleslavDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.80
2.55
Strzelone
1.40
1.90
1.65
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
52%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
12.70
11.89
12.32
Śr. faule/mecz
9.70
13.00
11.26

Ostatnie 10 meczów

Meteor Praha jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Meteor Praha u siebie
1.90 gola/mecz
Mlada Boleslav na wyjeździe

Progi bramkowe

Meteor PrahaMlada Boleslav
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMeteor PrahaMlada Boleslav
Match Corners AVG
10.28 (18/40)
10.28 (18/20)
Over 6.5 Corners
89% (16/18)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
67% (12/18)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
56% (10/18)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
44% (8/18)
44% (8/18)
Over 10.5 Corners
39% (7/18)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
33% (6/18)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
28% (5/18)
28% (5/18)
Over 13.5 Corners
17% (3/18)
17% (3/18)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMeteor PrahaMlada Boleslav
Corners Earned Match
4.60
4.60
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
92
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMeteor PrahaMlada Boleslav
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
87
87
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMeteor PrahaMlada Boleslav
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Meteor Praha18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Mlada Boleslav18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.