Football Stats
Herb Slavoj Vyšehrad
Flaga CzechySlavoj Vyšehrad
14. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie B

2026/27 Slavoj Vyšehrad — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs10
RB-9
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz5
Gs13
RB-8
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Slavoj Vyšehrad — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Slavoj Vyšehrad — nie wygrywa 1. połowę (4/5, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavoj Vyšehrad — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Slavoj Vyšehrad — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavoj Vyšehrad — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (4/5, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad12Hvězda Cheb
22.08Slaný91Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad
15.08Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad31Štětí
09.08Meteor Praha10Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad
30.10Admira Praha02Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad
23.10Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad20Rakovník
17.10Slavia Praha II12Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad
09.10Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad04Písek
03.10Viktoria Plzeň II23Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad
28.09Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad27Loko Vltavín

Slavoj Vyšehrad — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
67%
50%
Śr. goli/mecz
1.33
2.33
4.20
Strzelone
0.67
1.33
1.90
Stracone
0.67
1.00
2.30
BTTS %
33%
67%
50%
Czyste konto %
33%
0%
17%
Nie strzelił %
33%
33%
33%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
3.50
2.00
4.10
Strzelone
0.50
0.00
1.90
Stracone
3.00
2.00
2.20
BTTS %
50%
0%
25%
Czyste konto %
0%
50%
25%
Nie strzelił %
50%
100%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 3.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
BTTS 2H
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
BTTS Both Halves
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
BTTS 1H & 2H (No/No)
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Slavoj Vyšehrad

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
3-1
1 (25%)
1-9
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-5
1 (25%)
1-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Slavoj Vyšehrad

Liczba goli w meczu

1
1 (25%)
4
1 (25%)
10
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
6
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie B.

4. liga - Divizie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chomutov4400123.00
2Slovan Velvary4310102.50
3Sokol Hostouň430192.25
4Újezd Praha 4421171.75
5Tempo Praha421171.75
6Baník Sokolov320162.00
7Karlovy Vary420261.50
8Rapid Psáry420261.50
9Hvězda Cheb420261.50
10Slaný412151.25
12Štětí410330.75
13Meteor Praha310231.00
14Slavoj Vyšehrad410330.75
16Ostrov300300.00