Football Stats
Herb Přepeře
PřepeřeŚr. pkt/mecz 1.75
Czechy / Cup26 sierpnia 2026 17:30
Herb Slovan Liberec
Slovan LiberecŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Přepeře

0W — Přepeře0D1W — Slovan Liberec

Streaki - Přepeře

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Přepeře — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Přepeře — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Přepeře — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Přepeře — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Přepeře — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Slovan Liberec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slovan Liberec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Slovan Liberec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Slovan Liberec — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Slovan Liberec — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Slovan Liberec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Přepeře

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Přepeře — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Slovan Liberec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slovan Liberec — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Slovan Liberec — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb PřepeřePřepeře02Herb Slovan LiberecSlovan Liberec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Přepeře jest o 57% lepsza niż Slovan Liberec pod względem odsetku wygranych meczów.

PřepeřeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.50
2.80
3.15
Strzelone
2.20
1.40
1.80
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Slovan LiberecDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
2.00
1.85
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
46%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
14.00
11.40
12.70
Śr. faule/mecz
14.90
14.10
14.50

Ostatnie 10 meczów

Přepeře jest o +144% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Přepeře u siebie
0.90 gola/mecz
Slovan Liberec na wyjeździe

Progi bramkowe

PřepeřeSlovan Liberec
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPřepeřeSlovan Liberec
Match Corners AVG
10.00 (19/40)
10.00 (19/20)
Over 6.5 Corners
95% (18/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
58% (11/19)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPřepeřeSlovan Liberec
Corners Earned Match
5.05
5.05
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
101
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPřepeřeSlovan Liberec
Match Cards AVG
5.90 (20/20)
5.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Total Cards
118
118
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPřepeřeSlovan Liberec
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 4.5
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Přepeře18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Slovan Liberec18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.