Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Uničov
Streaki - Uničov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Uničov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Uničov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Uničov — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Uničov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Uničov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Uničov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Uničov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Zlin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zlin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zlin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zlin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zlin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zlin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Zlin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Zlin — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Zlin — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Zlin — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Zlin — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Zlin — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Zlin — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Zlin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Zlin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Zlin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Uničov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Uničov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Uničov — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Zlin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zlin — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zlin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 20 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Uničov jest o 140% lepsza niż Zlin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Uničov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.10 | 2.60 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Zlin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.20 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 43% | 38% | 41% |
Śr. strzały/mecz | 9.10 | 10.50 | 9.72 |
Śr. faule/mecz | 14.80 | 13.38 | 14.17 |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Wvs Vsetín2-1
- 16.08.2026Lvs Zbrojovka Brno II1-2
- 07.08.2026Wvs Hranice1-0
- 02.08.2026Wvs Karviná II3-2
- 06.06.2026Wvs Unie Hlubina2-1
- 31.05.2026Wvs Slovácko II3-1
- 23.05.2026Lvs Hodonín1-3
- 20.05.2026Wvs Hlučín2-1
- 17.05.2026Dvs Třinec3-3
- 08.05.2026Wvs Blansko3-0
- 22.08.2026Lvs Slovan Liberec0-1
- 15.08.2026Lvs Plzen2-3
- 08.08.2026Lvs Bohemians 19050-2
- 31.07.2026Lvs Sparta Praha1-3
- 25.07.2026Lvs Baník Ostrava0-1
- 03.07.2026Wvs AS Trencin3-1
- 23.05.2026Wvs Slovácko1-0
- 16.05.2026Lvs Baník Ostrava0-2
- 12.05.2026Lvs Teplice2-4
- 09.05.2026Dvs Mlada Boleslav1-1
Progi bramkowe
| Uničov | Zlin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Uničov | Zlin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Uničov | Zlin | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Uničov | Zlin | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.18 (17/40) | — | 9.18 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (16/17) | — | 94% (16/17) |
Over 7.5 Corners | 76% (13/17) | — | 76% (13/17) |
Over 8.5 Corners | 47% (8/17) | — | 47% (8/17) |
Over 9.5 Corners | 29% (5/17) | — | 29% (5/17) |
Over 10.5 Corners | 18% (3/17) | — | 18% (3/17) |
Over 11.5 Corners | 18% (3/17) | — | 18% (3/17) |
Over 12.5 Corners | 12% (2/17) | — | 12% (2/17) |
Over 13.5 Corners | 12% (2/17) | — | 12% (2/17) |
Over 14.5 Corners | 6% (1/17) | — | 6% (1/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Uničov | Zlin | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.05 | — | 4.05 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Corners Earned | 81 | — | 81 |
| Ogółem | Uničov | Zlin | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.30 | — | 5.30 |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Corners Against | 106 | — | 106 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Uničov | Zlin | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.35 (20/20) | — | 3.35 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 67 | — | 67 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Uničov | Zlin | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

