Football Stats
Eidsvold IFŚr. pkt/mecz 0.00
Norwegia / NM Cupen22 sierpnia 2026 16:00
Herb Fredrikstad
FredrikstadŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Eidsvold IF

0W — Eidsvold IF0D1W — Fredrikstad

Streaki - Eidsvold IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eidsvold IF — przegrywa u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — nie strzela gola u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — przegrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — przegrywa 2. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Eidsvold IF — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)

Streaki - Fredrikstad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fredrikstad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fredrikstad — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Fredrikstad — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Fredrikstad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Fredrikstad — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fredrikstad — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fredrikstad — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fredrikstad — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fredrikstad — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Eidsvold IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Fredrikstad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fredrikstad — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fredrikstad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Eidsvold IF17Herb FredrikstadFredrikstad

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Eidsvold IFDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
Śr. goli/mecz
7.00
7.00
Strzelone
0.00
0.00
Stracone
7.00
7.00
BTTS %
0%
0%
Czyste konto %
0%
0%
Nie strzelił %
100%
100%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FredrikstadDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
3.00
2.70
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.00
2.10
1.55
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
13.20
9.44
11.42
Śr. faule/mecz
11.60
11.33
11.47

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekEidsvold IF vs Fredrikstad
0.00 gola/mecz
Eidsvold IF u siebie
0.90 gola/mecz
Fredrikstad na wyjeździe

Progi bramkowe

Eidsvold IFFredrikstad
Over 0.5
100% (1/1)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (1/1)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (1/1)
60% (6/10)
Over 3.5
100% (1/1)
50% (5/10)
Nie strzelił
100% (1/1)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
100% (1/1)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (1/1)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
0% (0/1)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
0% (0/1)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemEidsvold IFFredrikstad
Match Corners AVG
9.47 (19/21)
9.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
58% (11/19)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEidsvold IFFredrikstad
Corners Earned Match
3.95
3.95
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
79
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemEidsvold IFFredrikstad
Match Cards AVG
3.80 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
76
76
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEidsvold IFFredrikstad
Under 0.5
0% (0/21)
0% (0/1)
0% (0/20)
Under 1.5
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (9/21)
0% (0/1)
45% (9/20)
Under 3.5
62% (13/21)
0% (0/1)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (19/21)
0% (0/1)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (20/21)
0% (0/1)
100% (20/20)
NM Cupen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Eidsvold IF18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Fredrikstad18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.