Football Stats
Herb Rosenborg
Flaga NorwegiaRosenborg
8. miejsce w tabeli Eliteserien

2026/27 Rosenborg — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W5
R2
P2
Gz18
Gs10
RB+8
Śr. pkt1.89
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze9
W2
R1
P6
Gz9
Gs16
RB-7
Śr. pkt0.78
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze18
W7
R3
P8
Gz27
Gs26
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rosenborg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Rosenborg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rosenborg — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Rosenborg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Rosenborg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rosenborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rosenborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rosenborg — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rosenborg — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosenborg — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosenborg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosenborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosenborg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Bodo/Glimt42Herb RosenborgRosenborg
22.08National Kameratene09Herb RosenborgRosenborg
14.08Herb RosenborgRosenborg21Viking
09.08Lillestrom02Herb RosenborgRosenborg
02.08Brann32Herb RosenborgRosenborg
27.07Herb RosenborgRosenborg40Fredrikstad
24.07Herb RosenborgRosenborg05Manchester United
18.07Start03Herb RosenborgRosenborg
12.07Herb RosenborgRosenborg30Kristiansund BK
29.05Herb RosenborgRosenborg22Bodo/Glimt

Rosenborg — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
1.70
3.30
Strzelone
1.10
0.70
1.80
Stracone
0.50
1.00
1.50
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
14.67
Śr. faule/mecz
11.89
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
2.10
3.40
Strzelone
0.50
1.30
1.80
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
11.00
Śr. faule/mecz
12.78

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.83
14.67
11.00
Strzały celne / mecz
4.56
5.11
4.00
Strzały niecelne / mecz
4.56
5.00
4.11
Skuteczność strzałów
11.7%
13.6%
9.1%
Strzały na gola
8.56
7.33
11.00
Strzały celne na gola
3.04
2.56
4.00
Strzały Over 10.5
67% (12/18)
78% (7/9)
56% (5/9)
Strzały Over 11.5
61% (11/18)
78% (7/9)
44% (4/9)
Strzały Over 12.5
61% (11/18)
78% (7/9)
44% (4/9)
Strzały Over 13.5
44% (8/18)
56% (5/9)
33% (3/9)
Strzały Over 14.5
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)
Strzały celne Over 3.5
56% (10/18)
67% (6/9)
44% (4/9)
Strzały celne Over 4.5
44% (8/18)
44% (4/9)
44% (4/9)
Strzały celne Over 5.5
39% (7/18)
44% (4/9)
33% (3/9)
Strzały celne Over 6.5
33% (6/18)
33% (3/9)
33% (3/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.06
3.22
2.88
Match Offsides Over 0.5 %
100% (17/17)
100% (9/9)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Match Offsides Over 2.5 %
59% (10/17)
67% (6/9)
50% (4/8)
Match Offsides Over 3.5 %
29% (5/17)
44% (4/9)
13% (1/8)
Team Offsides AVG
1.41
1.44
1.38
Team Offsides Over 0.5 %
82% (14/17)
78% (7/9)
88% (7/8)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (8/17)
56% (5/9)
38% (3/8)
Team Offsides Over 2.5 %
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 30% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.41
1.59
1.22
xGA (Against)
1.49
1.06
1.91
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
12.44 (18/20)
12.89 (9/10)
12.00 (9/10)
Over 6.5 Corners
89% (16/18)
78% (7/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
83% (15/18)
78% (7/9)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
78% (14/18)
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Over 10.5 Corners
67% (12/18)
78% (7/9)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
44% (8/18)
44% (4/9)
44% (4/9)
Over 14.5 Corners
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.95
7.40
4.50
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Corners Earned
119
74
45

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 19% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
3.60 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
36
43
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Rosenborg

Wynik meczu

0-2
4 (22%)
2-0
2 (11%)
2-3
2 (11%)
2-1
2 (11%)
3-0
2 (11%)

Wynik do przerwy

1-1
5 (28%)
2-0
3 (17%)
0-1
3 (17%)
1-0
3 (17%)
0-0
2 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Rosenborg

Liczba goli w meczu

2
7 (39%)
3
5 (28%)
5
2 (11%)
4
2 (11%)
0
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

2
10 (56%)
1
6 (33%)
0
2 (11%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eliteserien.

Eliteserien — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bodo/Glimt181422442.44
2Viking181413432.39
3Tromso181053351.94
4Molde18936301.67
5Brann18828261.44
6Lillestrom18828261.44
7Fredrikstad18828261.44
8Rosenborg18738241.33
9Sarpsborg 08 FF18657231.28
10Ham-Kam18657231.28
11Valerenga18639211.17
12Sandefjord18549191.06
13KFUM Oslo18549191.06
14Kristiansund BK184410160.89
15Aalesund18297150.83
16Start183411130.72