Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Sireți
Streaki - Sireți
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sireți — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Sireți — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sireți — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sireți — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sireți — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sireți — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Sireți — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Zimbru
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zimbru — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zimbru — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zimbru — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zimbru — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Zimbru — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Zimbru — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Sireți
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sireți — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sireți — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Zimbru
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zimbru — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zimbru — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zimbru jest o 50% lepsza niż Sireți pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sireți | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.50 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Zimbru | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.80 | 3.10 |
Strzelone | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 90% | 20% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Politehnica UTM0-0
- 23.08.2026Dvs Dacia-Buiucani0-0
- 16.08.2026Dvs Sheriff Tiraspol1-1
- 08.08.2026Dvs CSF Bălți1-1
- 01.08.2026Dvs Milsami Orhei2-2
- 26.07.2026Dvs Petrocub0-0
- 18.07.2026Dvs Zimbru1-1
- 11.07.2026Lvs Politehnica UTM1-2
- 05.07.2026Lvs Dacia-Buiucani0-3
- 28.06.2026Lvs Sheriff Tiraspol0-3
- 29.08.2026Wvs Sheriff Tiraspol2-1
- 22.08.2026Wvs CSF Bălți4-0
- 16.08.2026Wvs Milsami Orhei4-2
- 09.08.2026Lvs Petrocub1-2
- 02.08.2026Wvs Dacia-Buiucani4-0
- 30.07.2026Lvs FC Noah1-2
- 26.07.2026Wvs Politehnica UTM2-0
- 23.07.2026Dvs FC Noah1-1
- 18.07.2026Dvs Sireți1-1
- 12.07.2026Lvs Sheriff Tiraspol2-4
Progi bramkowe
| Sireți | Zimbru | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Sireți | Zimbru | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Sireți | Zimbru | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sireți | Zimbru | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

