Football Stats
Herb Cəbrayıl
CəbrayılŚr. pkt/mecz 0.90
Azerbejdżan / Birinci Dasta10 września 2026 15:00
Herb Xankəndi FK
Xankəndi FKŚr. pkt/mecz 1.33

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Cəbrayıl

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cəbrayıl — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cəbrayıl — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cəbrayıl — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cəbrayıl — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cəbrayıl — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cəbrayıl — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cəbrayıl — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Xankəndi FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Xankəndi FK — wygrywa na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — jest niepokonany na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Xankəndi FK — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - Cəbrayıl

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cəbrayıl — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cəbrayıl — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Xankəndi FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Xankəndi FK jest o 32% lepsza niż Cəbrayıl pod względem odsetku wygranych meczów.

CəbrayılDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.90
3.40
3.65
Strzelone
2.10
1.00
1.55
Stracone
1.80
2.40
2.10
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Xankəndi FKDomWyjazdOgółem
Win %
0%
100%
33%
Śr. goli/mecz
2.50
3.00
2.67
Strzelone
1.00
2.00
1.33
Stracone
1.50
1.00
1.33
BTTS %
100%
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Cəbrayıl jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Cəbrayıl u siebie
2.00 gola/mecz
Xankəndi FK na wyjeździe

Progi bramkowe

CəbrayılXankəndi FK
Over 0.5
100% (10/10)
100% (1/1)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (1/1)
Over 2.5
80% (8/10)
100% (1/1)
Over 3.5
60% (6/10)
0% (0/1)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/1)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
100% (3/3)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
100% (3/3)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
67% (2/3)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
67% (2/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCəbrayılXankəndi FK
Under 0.5
4% (1/23)
5% (1/20)
0% (0/3)
Under 1.5
17% (4/23)
20% (4/20)
0% (0/3)
Under 2.5
35% (8/23)
35% (7/20)
33% (1/3)
Under 3.5
57% (13/23)
50% (10/20)
100% (3/3)
Under 4.5
61% (14/23)
55% (11/20)
100% (3/3)
Under 5.5
83% (19/23)
80% (16/20)
100% (3/3)
Birinci Dasta — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Karvan110033.00
2Şahdağ110033.00
3Səbail101011.00
4Xankəndi FK101011.00
5Zaqatala00000
6Mingəçevir00000
7Cəbrayıl00000
8Şimal00000
9MOIK100100.00
10Baku Sportinq100100.00