Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Manicoré
Streaki - Manicoré
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Manicoré — jest niepokonany u siebie (4/4, 100%)
- Manicoré — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Manicoré — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Manicoré — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Manicoré — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (5/7, 71%)
Streaki - RB do Norte
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- RB do Norte — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
- RB do Norte — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/4, 75%)
- RB do Norte — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
- RB do Norte — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
- RB do Norte — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
- RB do Norte — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
- RB do Norte — nie wygrywa 1. połowę (5/7, 71%)
Serie - Manicoré
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Manicoré — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manicoré — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manicoré — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Manicoré — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - RB do Norte
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 RB do Norte — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 RB do Norte — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 RB do Norte — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Manicoré jest o 54% lepsza niż RB do Norte pod względem odsetku wygranych meczów.
| Manicoré | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 3.33 | 2.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.50 | 2.33 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 67% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 17% | 30% |
Nie strzelił % | 25% | 33% | 30% |
| RB do Norte | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 25% | 13% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 4.75 | 3.63 |
Strzelone | 0.25 | 2.25 | 1.25 |
Stracone | 2.25 | 2.50 | 2.38 |
BTTS % | 25% | 75% | 50% |
Czyste konto % | 25% | 0% | 13% |
Nie strzelił % | 75% | 25% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.06.2025Dvs Taruma1-1
- 12.06.2025Wvs RB do Norte2-1
- 05.06.2025Lvs Unidos do Alvorada1-2
- 30.05.2025Dvs Peñarol1-1
- 08.10.2024Lvs Sète0-1
- 14.09.2024Dvs Fast Clube-Am3-3
- 11.09.2024Dvs Sète0-0
- 04.09.2024Lvs Sul América1-7
- 28.08.2024Wvs Taruma1-0
- 20.08.2024Dvs RB do Norte0-0
- 22.06.2025Lvs Peñarol0-2
- 12.06.2025Lvs Manicoré1-2
- 08.06.2025Lvs Taruma0-3
- 23.05.2025Lvs Unidos do Alvorada0-1
- 11.09.2024Dvs Cliper4-4
- 03.09.2024Lvs Fast Clube-Am1-4
- 29.08.2024Wvs JC4-3
- 20.08.2024Dvs Manicoré0-0
Progi bramkowe
| Manicoré | RB do Norte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Over 2.5 | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Nie strzelił | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (4/7) | 71% (5/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 14% (1/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 43% (3/7) | 43% (3/7) |
| Manicoré | RB do Norte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
Nie strzelił | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (4/7) | 71% (5/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 14% (1/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 43% (3/7) | 43% (3/7) |
| Manicoré | RB do Norte | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-3 gole | 57% (4/7) | 71% (5/7) |
2. połowa — 1-2 gole | 43% (3/7) | 14% (1/7) |
2. połowa — 1-3 gole | 43% (3/7) | 43% (3/7) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Manicoré | RB do Norte | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 17% (3/18) | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Under 1.5 | 33% (6/18) | 40% (4/10) | 25% (2/8) |
Under 2.5 | 50% (9/18) | 60% (6/10) | 38% (3/8) |
Under 3.5 | 72% (13/18) | 80% (8/10) | 63% (5/8) |
Under 4.5 | 72% (13/18) | 80% (8/10) | 63% (5/8) |
Under 5.5 | 78% (14/18) | 80% (8/10) | 75% (6/8) |

