Football Stats
KatakaŚr. pkt/mecz 1.00
Uganda / Premier League3 września 2026 15:00
Herb BUL
BULŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Kataka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kataka — jest niepokonany (1/1, 100%)
  • Kataka — zachowuje czyste konto (1/1, 100%)
  • Kataka — nie strzela gola (1/1, 100%)
  • Kataka — poniżej 1.5 gola w meczu (1/1, 100%)
  • Kataka — poniżej 2.5 gola w meczu (1/1, 100%)
  • Kataka — jest niepokonany w 1. połowie (1/1, 100%)
  • Kataka — poniżej 0.5 gola w 1. połowie (1/1, 100%)
  • Kataka — nie wygrywa 1. połowę (1/1, 100%)
  • Kataka — remisuje 1. połowę (1/1, 100%)
  • Kataka — jest niepokonany w 2. połowie (1/1, 100%)
  • Kataka — poniżej 0.5 gola w 2. połowie (1/1, 100%)

Streaki - BUL

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • BUL — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • BUL — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BUL — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BUL — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BUL — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • BUL — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Kataka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - BUL

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 BUL — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

KatakaDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
Śr. goli/mecz
0.00
0.00
Strzelone
0.00
0.00
Stracone
0.00
0.00
BTTS %
0%
0%
Czyste konto %
100%
100%
Nie strzelił %
100%
100%
BULDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.90
2.25
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

  • 29.08.2026Dvs UPDF0-0
Porównanie: strzelonych bramekKataka vs BUL
brak danych
Kataka u siebie
0.90 gola/mecz
BUL na wyjeździe

Progi bramkowe

KatakaBUL
Over 0.5
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
0% (0/1)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
0% (0/1)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
0% (0/1)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
0% (0/1)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKatakaBUL
Under 0.5
19% (4/21)
100% (1/1)
15% (3/20)
Under 1.5
43% (9/21)
100% (1/1)
40% (8/20)
Under 2.5
67% (14/21)
100% (1/1)
65% (13/20)
Under 3.5
81% (17/21)
100% (1/1)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (19/21)
100% (1/1)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (19/21)
100% (1/1)
90% (18/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NEC220063.00
2Entebbe UPPC220063.00
3URA110033.00
4BUL110033.00
5Police110033.00
6Blacks Power110033.00
7Lugazi210131.50
8SC Villa101011.00
9Kitara101011.00
10Kataka101011.00
11UPDF201110.50
12Maroons100100.00
13Kigezi HomeBoyz100100.00
14Vipers100100.00
15Express100100.00
16Mbarara City100100.00
17Ntugasaze100100.00
18KCCA100100.00