Football Stats
Herb Maroons
MaroonsŚr. pkt/mecz 1.15
Uganda / Premier League8 września 2026 15:00
Herb Blacks Power
Blacks PowerŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Maroons

0W — Maroons0D2W — Blacks Power

Streaki - Maroons

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maroons — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Maroons — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Maroons — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Maroons — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Maroons — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Blacks Power

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Blacks Power — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Blacks Power — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Blacks Power — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Maroons

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maroons — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Blacks Power

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Blacks Power — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Blacks Power — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.04Herb Blacks PowerBlacks Power10Herb MaroonsMaroons
15.11Herb MaroonsMaroons13Herb Blacks PowerBlacks Power

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

MaroonsDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
1.70
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Blacks PowerDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
1.20
0.30
0.75
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
70%
45%

Ostatnie 10 meczów

Maroons jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Maroons u siebie
0.30 gola/mecz
Blacks Power na wyjeździe

Progi bramkowe

MaroonsBlacks Power
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMaroonsBlacks Power
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NEC220063.00
2Entebbe UPPC220063.00
3URA110033.00
4BUL110033.00
5Police110033.00
6Blacks Power110033.00
7Lugazi210131.50
8SC Villa101011.00
9Kitara101011.00
10Kataka101011.00
11UPDF201110.50
12Maroons100100.00
13Kigezi HomeBoyz100100.00
14Vipers100100.00
15Express100100.00
16Mbarara City100100.00
17Ntugasaze100100.00
18KCCA100100.00